Stand Hoofdklasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 1 248 14 17.71 Bert Bakker, Richard van Haastrecht, James Gerritsen, Pieter Lammers
ABC 2 242 14 17.29 Hans Nubé, Jaap Veerkamp, Peter Mol, Ivoline van Erpecum, Jaap Theune
US 2 (2Kl) 237 14 16.93 Goan Oei, Wybrand Scheffer, Joep Aarts, Berend Pluim
ABC 5 207 14 14.79 Bep Bieshaar, Peter Repko, Hans Edema, Jack Kranenburg, Anton Hiemstra,
ABK 2 197 14 14.07 Joop Kuik, Piet Dikken, Enno Bijleveld, Albert Kuik
HOK 9 194 14 13.86 Frans Schrover, Tommy Vernooy, Mirjam Smit, Marjan Cornelis
HOK 12 173 14 12.36 Onno de Graaf, Marjan de Haan, Piet Klarenbeek, Sytze vd Meer
Pegasus 7 166 14 11.86 L Scheers, F Verhagen, RW Hagenstein, MH Voetter, WJ de Wolf
Stand Hoofdklasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 5 241 14 17.21 Menno vd Zant, Philip Breedveld, William Claassen, Fred baron
ABC 3 234 14 16.71 Elisabeth van Ettinger, Ton Schipperheyn, Jan Elfrink, Philip Schoonejans, Joop Elzas
HOK 7 229 14 16.36 Ruud Knaack, Vincent Pijpers, Jules Gabeler, Hans Grauw, Dick Oosterbaan, Jan Timmers
HOK 11 229 14 16.36 Diederik Huystee, Jan Willem van Oppen, Arthur vd Linden, Erik ten Oever
ABK 3 217 14 15.50 Pieter Schuil, Ronald Post, Coen Drion, Wim van Duren
Schoppen Uil 1 197 14 14.07 René Stienen, Dick de Gilder, Marinus Verseput, André Smit
US 3 (2Kl) 178 14 12.71 Tom Ahlers, Yvette vd Vliet, François Boulangé, Ton de Boer
Pegasus 6 146 14 10.43 mw MC Richter, mw JJ Förch, DJ van Wageningen, W Smit, JR Richter, R van der Linde
Stand Hoofdklasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 4 248 14 17.71 Rob Kamerbeek, Tom Fresen, Marc Koese, Puck van Aart
HOK 8 240 14 17.14 Paul Spruyt, Loes Gosschalk, Hans van Staveren, Ineke Catsburg
Pegasus 8 224 14 16.00 HHJ Schouw, H Kreuning, J Driessen, PJ van Montfoort
ABK 6 202 14 14.43 Hans Rijnders, Frank van Wezel, Loekie Ahrens, Baps Keverkamp, Robert Zuiverloon
HOK 10 199 14 14.21 Jan Duijs, Martin Jager, Jan Veenekamp, Claudia Melchers
ABC 4 197 14 14.07 Arne Evers, Herman van Hall, Marian Weber, Kees Rentes
Pegasus 5 179 14 12.79 HAM Trompert, VE Beekman, mw H Boonstra, R de Leeuw, M Simon, C Mulder
US 4 177 14 12.64 Paul Stouthard, Joris Delahay, Rudolf vd Heide, Reina de Ruiter
Stand 1e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 10 262 14 18.71 mw C Goes, NJ Rinkel, JA Meltzer, P de Roos
US 6 235 14 16.79 Danny van Elst, Vincent Kieftenbeld, Marc Reinders, Arjan de Jong
ABC 6 232 14 16.57 Paulette de Veer, Luc van Eijk, Els Bakels, Bob Lijesen
HOK 15 227 14 16.21 Eric Roos van Raadshoven, Jan Luuk Roelfsema, Jeroen Rigters, Eric Missotten
HIMBUV 6 219 14 15.64 Martin Brandwagt, Ad van Eeerdewijk, Jon van As, Bram van Ommeren
Mijdrecht 1 203 14 14.50 A van Rossum, mw MCG Hartman, AML Keuning, J Stekelenburg
HIMBUV 12 169 14 12.07 Ronald Verstraeten, Meindert Landsmeer, Jan Klapwijk, Jeroen Slot, Bert Kuiper
BBC 2 106 14 07.57 mw JM Spaan, CAJM. Auwerda, T Rozenburg, D Verkerk
Stand 1e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 9 232 14 16.57 MR Knapp, E Mentink, AJ Kastelein, FE Loois
RUIT 1 232 14 16.57 Pieter Schermers, Peter Eskens, Hannie van Dijk, Arno de Keizer, Gerard Wagemakers
2 Klaveren 3 220 14 15.71 Hugo Streekstra, Annet van Leijen, Richard van Houten, Joost Teixeira de Mattos
Schoppen Uil 3 205 14 14.64 Wijnand Stoeckart, Paul Hulst, Frans Trapman, Ton Noorduyn, René Valkering
HOK 14 203 14 14.50 Saskia Monnier, Raymond Ross, Albert Montijn, Klaas Reyne, Tommy Nooy, Cor Rijnders
Nieuwendam 1 201 14 14.36 mw CA van Splunter, C van Splunter, W Mansheijm, O van Rossum, H Bout
HIMBUV 4 199 14 14.21 Wim van Bodegom, Nico Dekker, Bart Westra, Herman van Mulken
Continental 2 188 14 13.43 AHP Snel, DP Liem, P Sisselaar, mw W van Willigen
Stand 1e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
RUIT 2 267 14 19.07 Albert Lust, Jan Tak, Arno Vos, Kees Muysert, Ton vd Hoeven, Arthur Habbema
ABC 7 238 14 17.00 Wim Roerdinkholder, Loek Fraenkel, Guus van Proosdij, Magda Raes
Pegasus 11 228 14 16.29 E Holscher, P Holthaus, P van Deudekom, H Dercksen, WHE Sanders, W Overmars
US 5 210 14 15.00 Henri Jaspers, Sicco Smit, Iris vd Laar, Rob Pieterson
HIMBUV 2 201 14 14.36 Stefan Steinmetz, Ben Kunnen, Frank de Roos, Jolke Oppewal
ABC 10 188 14 13.43 Henk Ory, Hannie van Geel, Erik Ory, Wim Schutte
HOK 17 186 14 13.29 Marijn Mostart, Frank Blankers, Wim van Weerdenburg, Jan Schollaardt
ABK 8 148 14 10.57 Joke Boegheim, Susan Truijens, Robert Block, Carla Broers
Stand 1e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Schoppen Uil 2 256 14 18.29 Jörgen vd Berg, Lothar Kuiper, Jan de Kleijn, Sjoerd Schreuder
HOK 13 234 14 16.71 Marco van Berkel, Martin Koetsier, Jacob Bruin, Ineke Debets, Peter Blok
ABK 7 229 14 16.36 Hans vd Zant, Roelof van Leuveren, Mieke vd Meulen, Ronald Bouscher
HIMBUV 5 206 14 14.71 Keimpe Roosjen, KatinkaKramer, Diederik Samplonius, Michiel Ploeger
Amstelland 2 196 14 14.00 A Bookholt, C Kleerekoper, K Varga, R van Wees, J Eljon, M Bloch
BBC 1 195 14 13.93 mw G Kleuver, WM Molenaar, WR Hoyer, EA Schwerdt
ABC 8 176 14 12.57 Leonard Oudshoorn, Jan Snoek, Hans Schutjes, Peter Vermeulen
Continental 3 167 14 11.93 N Roeg, BMJ Hermans, N Bino, H vd Reijden
Stand 1e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 3 269 14 19.21 Rene Rigter, Egge Dubbelman, Frits van Mechelen, Athur Westerman
HOK 16 247 14 17.64 Paul te Stroete, Ed Siereveld, Pieter Schmidt, Maarten Baltussen
RUIT 3 220 14 15.71 Guido Bakker, Paula Spil, Maria Pel, Hans Wierda, René Brons, Jeroen Bakker
ABC 9 213 14 15.21 Jan Bertens, Marian Bertens, Wim Bots, Jo Streelder
Amstelland 3 204 14 14.57 B Gosman, M Gosman, F Jacobs, J de Vries, J vd Bosch, R Lesmeister
Bor 1 192 14 13.71 Dick Beenakker, Erik Kleerekoper, Rosie Falbrede, Patty Grondman
Schoppen Uil 4 190 14 13.57 Marleen vd Horst, Richard Casius, Remko Bom, Walter vd Berg
HOK 18 144 14 10.29 Annemieke Lof, Gerard Kuipers, Rex Derksen, Ton van Riet
Stand 2e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 13 262 14 18.71 B Kreuning, GA Schuijt, GL van Rij, H Janzing
Schoppen Uil 6 227 14 16.21 Edith te Velthuis, Helmie Ariëns, Annelies Andrea, Jaap Taal, Kees de Kruijf
Continental 6 222 14 15.86 W Hengeveld, mw R Hengeveld, W Vrolik, mw U Zakrzewski
ABK 12 209 14 14.93 Henny Vrouwes, Chris van Stappershoef, Anneke Grondman, Wiebo Jager
Mijdrecht 3 204 14 14.57 P Ruyrok, P Prins, J de Jong, mw J Streng
Biesbosch 1 204 14 14.57 Bleijswijk, vd Erf, mw Auée, Auée
HIMBUV 10 181 14 12.93 Carlos Oudendijk, Olguita Oudendijk, Maaike van Wijk, Bart-Jan van der Erve
Pegasus 20 161 14 11.50 T Hoebe, G Theodoris, LL van Emmerik, J Verheul, J van Berke
Stand 2e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstelland 4 242 14 17.29 J Lesmeister, A Groenendijk, H Nooter, F Straatsma, N Straatsma
US 10 230 14 16.43 Tim van Zon, Steve van Straaten, Vincent Koelemij, Maurice Lutterot, Maarten Smeets
HOK 19 225 14 16.07 Anton Witzen, Bram Ziegeler, Ron Tan, Danny Werner
ABAC 2 225 14 16.07 Bert Verhey, Piet Johan Radsma, Dirk Molman, Rinus Oversteegen
Pegasus 15 216 14 15.43 AD Langeveld, JW van Dijk, R v/d Elsakker, F Santen, JN Mondeel, RJ vd Stadt
ABK 10 188 14 13.43 Frank Schippers, Frans Schippers, Christa de Kemp, Ernst Leijen
Onder Ons 1 185 14 13.21 LH Oost, AW vd Klei, RN de Boer, A vd Horst
HIMBUV 9 147 14 10.50 Martin Faas, Jan-Willem van Empel, Hugo Ruighaver, Monique van de Kroon
Stand 2e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 9 265 14 18.93 Tine Huisken, Wim Algra, Gerard Koetsier, Galja Droogendijk
Legmeer 1 251 14 17.93 JL Kenter, mw M Overwater, mw AR Pielage, mw GCM Schavemaker
Pegasus 14 225 14 16.07 mw J Kuijs, K Schermer, WF Kuenen, FJ van Hijkoop
JBC 1 215 14 15.36 Eddy Mock, Berry Biedermann, Go Cohen, Danny Cohen
Looier 2 201 14 14.36 Dick ter Steege, Arie van Deursen, Derk Heiligers, Reinier Nijland
2 Klaveren 4 184 14 13.14 Trudie de Bruin, Peter van der Sloot, Rik Groot Hulze, Wiro van Wel
Continental 4 171 14 12.21 P Daemen, mw M vd Ven, mw K Muller, mw C Kanes
AMC 2 159 14 11.36 Jan Cronenberg, Dick van Mourik, Jans Tijsterman, Daan Tijsterman
Stand 2e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 12 255 14 18.21 M Heemskerk, G Jager, W Lucassen, P vd Berg
Elzenhagen 1 241 14 17.21 Ko Scheurer, Hans Brandsma, Hans Hartog, Tom Visser, Rinus de Vos
HIMBUV 7 220 14 15.71 Hans Posthuma, Clemens Bentinck, Appie te Winkel, Jarig Bakker
ABAC 1 219 14 15.64 Joop van Leeuwen, Joop Lissauer, Zohre Abdiliayee, Marja Silberman
US 8 190 14 13.57 Gerrit de Blaauw, Willem Groeneveld, Marjolein Borkent, Ursula van Klooster, Benno Karkabé, Jan Willem van Spijker
ABK 13 188 14 13.43 Jenny van Donselaar, Begoña van Lieshout, Joke Deenekamp, Marja Kleinherenbrink, Dorry van Alphen, Marjon van Donselaar
HIMBUV 11 183 14 13.07 Harro Temmink, Frank Temmink, Bart Kok, Henk Groen
RUIT 5 175 14 12.50 Pieter Hoek, Chris Burgers, Lars Veeling, Jacques Veenstra
Stand 2e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 7 246 14 17.57 Nico Portegijs, Pieter Essen, Frits vd Brink, Ellen Goudsmit, Jan Laan
PIUS X 1 236 14 16.86 A de Wolff, J de Wolff, A Stricker, W Daalder
Pegasus 16 234 14 16.71 AJ Notebaard, JA Corver, W Corver, H Holthaus
HOK 20 213 14 15.21 Jos Dobbe, Cor Nahuijsen, Marco Ex, Jan Brul
ABK 16 212 14 15.14 Lies Dobber, Nel Freitag, Margriet Bouscher, Lennis Steenwinkel, Wil Dekker, Chris Römke
AMC 1 208 14 14.86 Willem Boers, John Bosveld, Ellen de Gooyer, Els Hamer
Brios 1 197 14 14.07 J Frenken, M Ursen, R Stravers, Morsman
JOV 1 130 14 09.29 GJM Mars, M Nooter, P van Saaze, A de Zwart
Stand 2e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 14 253 14 18.07 Rob ter Linden, Pieter van Engen, Jeanet ter Linden, Virginie van Engen
Pegasus 18 242 14 17.29 A Balk, PF Eskes, E Philips, mw D Walstra, HL Polak
Hulksbrug 1 232 14 16.57 N Lodewijk, R vd Zalm, TR Werkman, WL Noll (6956260)
RUIT 4 229 14 16.36 YungYang Hu, Gijs van Heyst, Patrice Weijer, Sjaak Meerdink
Mijdrecht 2 212 14 15.14 W Bosman, mw C Bosman, mw IR Voskamp, JC Voskamp
Continental 5 209 14 14.93 Th Gerding, RNM Weijers, mw APJ Bödicker, mw A Klijzing
Amstel 1 156 14 11.14 N van Pelt, W Pleging, P de la Bie, J Merlijn
ABN-AMRO 1 129 14 09.21 mw F de Vries, A de Vries, H Calis, J Lustenhouwer
Stand 2e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 8 240 14 17.14 Hans Pomper, Eric van de Braak, Peter van de Braak, Wim Keuper, Anne Moorrees, Tonnie Valkenaars
ABK 15 236 14 16.86 André Kliffen, Jan Zelle, Harry Trauschke, Tjeerd Beukers
Amstel 2 231 14 16.50 B Knip, M de Vink, M Peper, J vanVegten
RUIT 6 211 14 15.07 Ewan de Bruin, Arjan Koolen, Ernst Moritz, Ben Kok, Frans Kool, Arie vd Mark
Schoppen Uil 5 202 14 14.43 Allard Argelo, Paul Giesberg, Jurgen Heibloem, Willem Kasdorp, Mans Kuipers, Gazi Orscek, Mike van ’t Hof
Looier 1 186 14 13.29 Wil van Gerwen, Hans vd Moolen, Geert Caarls, Steven Zwart
ABC 11 182 14 13.00 Wim Jacobi, Guus Prinse, Piet Leijenaar, Bert de Rooy
US 11 180 14 12.86 Frits van Varik, Wouter Bekkers, Andrea Aquina, Dominique Pang
Stand 2e Klasse H
Club Score Wed. Gem. Spelers
Koeperman 1 258 14 18.43 Cees Mul, Cor Lof, Wim van de Nes, Bram van Dam
ABK 11 255 14 18.21 Theo Kiewiet, Hans Langenacker, Wil vd Meulen, Addy de Vogel, Erik Veltman, Huib Verhoeff
US 9 220 14 15.71 Frans Buijsen, Claudio Famiglietti, Sacha van Ulft, Paul Schipper
Fair Play 1 207 14 14.79 L Baljet, J Berkman, J van Giessen, mw E Bruinsma
Continental 7 205 14 14.64 H Reerink, M Blommestein, mw APJ Adriaans, H vd Vaart
Pegasus 19 177 14 12.64 mw N van Mourik, mw E Jansen, CA de Ruiter, HGP vd Hoogte
JBC 2 176 14 12.57 Elly Hertzberger, Sosha Eisenmann, Gershon Eisenmann, Micha Schliesser
Pegasus 17 165 14 11.79 mw R Emmerik, P Elstrodt, PR Gravestein, mw M Manneke, C Griesheimer
Stand 3e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABAC 3 260 14 18.57 Leo Soepenberg, Allert Eickhoff, Remko Mast, Arjen Hemelaar
Amstelland 5 250 14 17.86 T Mulder, S Italiaander, T Mast, R Muller, AM vd Horst, A Wijckmans
Looier 3 243 14 17.36 Hans Becker, Joo Baudoin, Sieb van Bruggen, Fabio Barbièri
Fair Play 3 217 14 15.50 mw A Berkman, mw Y Engelsman, G Wolters, B Wiegman
Osdorp 2 211 14 15.07 Ada Looman, Els Looman, Gerard Mulder, Willem Clement
RUIT 8 191 14 13.64 Alice de Lange, Liduin Markens, Jan Hessels, Claire Hulsenbeck
de Ban 1 165 14 11.79 hr Plomp, mw Veltman, mw van Teefelen, mw van Putten
US 13 122 14 08.71 Martine Stegeman, Bregje Droog, Leo Aquina, Allard Kenter
Stand 3e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
2 Klaveren 5 204 12 17.00 Otto Spits, Peter Vlaar, Mateo Mol, Peter Smit, Wilco Frieke, Henk-Jan Visscher
Onder Ons 3 196 12 16.33 SJ Lentz, BB Flipse, H Koller, M B Fellinga
Minerva 2 195 12 16.25 mw M Bosch, mw J Borgsteede, E Diroen, J Snijder
Brios 4 185 12 15.42 mw Bührs, mw Koopman, Hoven, Kuiper
ABAC 7 179 12 14.92 Remco Janssen, Bryan Woudenberg, Rene Kluver, Richard Woudenberg, Ria Gabriel
ABN-AMRO 2 155 12 12.92 F Bot, mw M de Boer, mw J Hartkamp, D de Groot
Diemen Noord 1 143 12 11.92 van Emden, mw Bauck, mw Heideman, mw Huis, mw Stort, Hoek
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstelbridge 1 211 12 17.58 E Groen, H van Bockel, LMJM Vloeijberghs, AJ van Houte, MG Dirken, EG Wouda, mw HE den Hartog, BN den Hartog
Osdorp 1 199 12 16.58 Junior de Jong, Mimi de Jong-Tchang, Ruud Wolterman, Yolanda Grift, Rob Berkhout
ABAC 6 190 12 15.83 Jan Beer, Maarten Henket, Eric Bruning, Hedwig Paesbrugge, Arre Okker
Looier 5 188 12 15.67 Wim Hangard, Ronald van Leeuwen, Justus Jonkman, Meriam Jonkman
ENPS 1 184 12 15.33 Martijn Dekker, Jolanda Hensbergen, Jolanda Friggen, Martje Groot, Rozemarijn Vos, Leon Dielessen
Pegasus 22 169 12 14.08 mw F Emmerik, mw HM Sonneveldt, H Ellerbroek, J Ellerbroek
Schoppen Uil 8 98 12 08.17 Marscha Agteres, Erik van de Stolpe, Stanneke Limburg, Miriam de Koning
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Hulksbrug 2 274 14 19.57 CH Noll, GW Jansen, P Mosch, G Edelbroek, P Gaus, D Spross
ABAC 5 255 14 18.21 Menno Vermeulen, Margot de Vries, Jan van Bruchem, Hans van Solinge, Donald Blakeslee, Rietje van Wincoop
Minerva 1 231 14 16.50 T Meijer, J van Doorn, mw M van Gemert, P Ravelli
KLM 1 220 14 15.71 PGM Leenaards, mw AM Leenaards, mw M Sieverts, PJ Wichers
Looier 4 194 14 13.86 Annemarie Stevens, Geert Jan Peuscher, Cees van Veenendaal, Pim van Rooden
BBC 3 184 14 13.14 mw WJ vd Land, R vd Land, mw YM de Groot, P Konings
Brios 2 174 14 12.43 L Kop, mw A Kop, A Goené, mw Menke, E Abbenhues
Pontania 1 133 14 09.50 Carla Dinée, Nico Zuidervaart, Hans Thijssens, Margreet Thijssens, Michel Besançon, Carla Takens
Stand 3e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 12 237 14 16.93 Riette Habes, Jurriaan Eggelte, Margreeth de Jager, Wytze de Jager, Roel vd Plank, Auke Abma
Nieuwendam 2 230 14 16.43 mw HPJ Swart, P van Splunter, J vd Gugten, J Haazelager
Fair Play 2 219 14 15.64 H Vermeulen, E Bos, JG Amesz, mw CM Valk
ABAC 4 215 14 15.36 Jan van Zweden, Gerda van Zweden, Rens vd Neut, Jaap Leschot
Pegasus 21 213 14 15.21 J Colland, J Herman, H Freyda, B Klooster
ABK 17 192 14 13.71 Peter Zeven, Mariot Zeven, Anneke Huygen, Ingrid Horvath, Ria de Munck, Thea Plesman
Schoppen Uil 7 185 14 13.21 Johan Ruiter, Kars Oomkes, Raymond Hendriks, Wim Pool
HOK 21 179 14 12.79 Piet Jan Andree, Yvonne Fris, Ton Mulder, Anita Löwenhardt, Harm Geert Muller, Willem de Bakker
Stand 3e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
EABC 1 227 12 18.92 Herman Lijding, Wijtze de Vries, Marita van Donselaar, Eric van Donselaar, Lies Mannée, Han Mannée
ABAC 8 198 12 16.50 Jaap Toonstra, Bob Vos, Steven Karman, Clementine Sluizer
Onder Ons 4 185 12 15.42 PC Gelok, D Shah, FJ Mars, GHM Burgers
RUIT 7 177 12 14.75 Jaap van Sitteren, Hans Balk, Hannah Blink, Letty Zeeman, Fransje van Vlaardingen, Bep van Acker, Rian Lukassen, Yvonne Koppes
Onder Ons 2 160 12 13.33 R Lourens, Y van Dijk, J Stevens, A Stiegelis
Brios 3 155 12 12.92 Joosten, mw Lan, echtpaar in den Berken
Pegasus 23 133 12 11.08 F Tap, J de Gruyter, mw J Clement, mw T Janssen
bye 0 0 00.00 bye


Last Updated: 4/24/00
By: Frank Versloot