Stand Hoofdklasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
2 Klaveren 2 237 14 16.93 Gert-Jan Zwiers, Han Wienbelt, Jan Gijrath, Frans van Oppen
ABK 4 233 14 16.64 Joop Kuik, Piet Dikken, Enno Bijleveld, Albert Kuik
HOK 9 223 14 15.93 Frans Schrover, Tommy Vernooy, Mirjam Smit, Marjan Cornelis
ABK 2 220 14 15.71 Jan Nabuurs, Peter Vrouwes, Rob Faase, Gerd Rijksen
HOK 11 198 14 14.14 Jan Duijs, Martin Jager, Jan Veenekamp, Claudia Melchers
Pegasus 6 192 14 13.71 mw MC Richter, mw JJ Förch, DJ van Wageningen, S Smit, JR Richter
ABC 5 190 14 13.57 Koekenbier, Bosman, Alink, mw Catsburg
RUIT 1 182 14 13.00 Pieter Schermers, Peter Eskens, Hannie van Dijk, Arno de Keizer, Gerard Wagemakers, Arthur Habbema
Stand Hoofdklasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 1 267 14 19.07 Rob ter Linden, Rien Verhoef, Douwe vd Kooi, Gerrit de Benis
ABC 3 259 14 18.50 Edema, Repko, mw van Ettinger, Schipperheijn
HIMBUV 1 230 14 16.43 Bakker, Lammers, van Haastrecht, Gerritsen, Meffert
Schoppen Uil 1 213 14 15.21 René Stienen, Dick de Gilder, Marinus Verseput, André Smit
ABC 6 202 14 14.43 Evers, mw Weber, van Hall, Rentes
ABK 5 169 14 12.07 Hans Rijnders, Frank van Wezel, Baps Keverkamp, Dick Bermond
Mijdrecht 1 162 14 11.57 L vd Toorn, JJ Hogenes, AM Keuning, J Stekelenburg
HOK 12 158 14 11.29 Albert Kok, Hans ter Haar, Tonnis Hoogland, Gijs Prast, Bart Sneep
Stand Hoofdklasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstelland 1 254 14 18.14 RG Lesmeister, C Slot, AG Lesmeister, JA Lesmeister, C Bergkamp, RL Lesmeister
ABC 4 249 14 17.79 Kamerbeek, Fresen, Koese, van Aart
Pegasus 5 218 14 15.57 HAM Trompert, VE Beekman, mw H Boonstra, R de Leeuw, M Simon, mw C Mulder
ABK 6 209 14 14.93 Menno vd Zant, Philip Breedveld, William Claassen, Fred baron
US 2 202 14 14.43 Wybrand Scheffer, Goan Oei, Arjan Roelofs, Massenzio Hoogsteden
ABK 3 197 14 14.07 Loekie vd Aar, Ronald Post, Wim van Duren, Coen Drion
ABC 7 181 14 12.93 Pluim, Elzas, Israëls, Aarts, mw Bakels, Lijesen
HOK 10 157 14 11.21 Gerrit de Boer, Lucia Grossman, Mauri Colthof, Hans Steenbergen
Stand 1e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 15 273 14 19.50 Onno de Graaf, Marjan de Haan, Piet Klarenbeek, Sytze vd Meer
US 4 235 14 16.79 Paul Stouthard, Joris Delahay, Rudolf vd Heide, Reina de Ruiter
Pegasus 9 229 14 16.36 mw C Goes, NJ Rinkel, FE Loois, mw AJ Kastelein
ABC 8 204 14 14.57 mw de Veer, van Eijk, Schutjes, Vermeulen
HIMBUV 8 193 14 13.79 Roosjen, mw Kramer, van Mechelen, Westerman
HOK 19 191 14 13.64 Marijn Mostart, Frank Blankers, Abe Douwe Willemsma, Brigit van Berkel
ABC 12 183 14 13.07 Ory, mw van Geel, Schutte, Ory
Elzenhagen 1 158 14 11.29 K Scheurer, Hartog, Brandsma, van Ammers
Stand 1e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 7 276 14 19.71 F Verhagen, L Scheers, RW Hagenstein, MH Voetter
ABC 13 226 14 16.14 Fraenkel, Roerdinkholder, van Proosdij, mw Raes
HIMBUV 7 215 14 15.36 Samplonius, Sanders, Rigter, Dubbelman
Continental 3 207 14 14.79 H vd Reijden, N Roeg, B Hermans, N Bino
HOK 16 204 14 14.57 Saskia Monnier, Raymond Ross, Albert Montijn, Klaas Reyne
US 6 189 14 13.50 Danny van Elst, Vincent Kieftenbeld, Maurice Verhoeven, Sanne de Boer
HIMBUV 3 183 14 13.07 Pomper, P vd Braak, E vd Braak, W Keuper
ABK 7 165 14 11.79 Frank Schippers, Frans Schippers, Ernst Leijen, Christa de Kemp
Stand 1e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 10 261 14 18.64 HHJ Schouw, H Kreuning, J Driessen, PJ van Montfoort
HIMBUV 2 256 14 18.29 Steinmetz, Kunnen, Oppewal, de Roos
Schoppen Uil 2 215 14 15.36 Jorgen vd Berg, Jan de Kleijn, Lothar Kuiper, Sjoerd Schreuder
HOK 17 213 14 15.21 Eric Roos van Raadshoven, Jan Luuk Roelfsema, Jeroen Rigters, Eric Missotten
ABC 10 207 14 14.79 Bieshaar, mw Bieshaar, mw Andrea, Taal
2 Klaveren 3 182 14 13.00 Hugo Streekstra, Annet van Leijen, Richard van Houten, Joost Teixeira de Mattos
US 7 161 14 11.50 Elsbeth vd Laar, Martijn Oppers, Mark Uitterwijk Winkel, Heleen van Galen
HIMBUV 6 158 14 11.29 Zut, Wauben, Verheul, Slings
Stand 1e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 13 256 14 18.29 Diederik Huystee, Jan Willem van Oppen, Arthur vd Linden, Erik ten Oever
BBC 1 234 14 16.71 mw G Kleuver, W Molenaar, WR Hoyer, EA Schwerdt
US 5 215 14 15.36 Judith Breteler, Karin van Doorn, Sicco Smit, Iris vd Laar
Pegasus 11 209 14 14.93 E Holscher, P Holthaus, JA Meltzer, P van Deudekom
HIMBUV 5 206 14 14.71 van Bodegom, Dekker, van Mulken, Westra
ABC 9 191 14 13.64 Maas, mw Alster, Cortvrint, mw Cortvrint
HOK 18 191 14 13.64 Paul te Stroete, Ed Siereveld, Pieter Schmidt, Maarten Baltussen
ABK 8 167 14 11.93 Tine Huisken, Wim Algra, Gerard Koetsier, Galja Droogendijk
Stand 1e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 3 (bij TK) 243 14 17.36 Tom Ahlers, Yvette vd Vliet, François Boulangé, Ton de Boer
Pegasus 8 235 14 16.79 MR Knapp, R Verhoeven, R Westerveld, E Mentink
HOK 14 226 14 16.14 Marco v. Berkel, Brigitte de Bruin, Martin Koetsier, Jacob Bruin, Ineke Debets, Peter Blok
Continental 2 215 14 15.36 H Snel, D Liem, G Keet, mw Kanes
RUIT 2 214 14 15.29 Arno Vos, Kees Muysert, Albert Lust, Jan Tak
Amstelland 2 206 14 14.71 A Bookholt, C Kleerekoper, K Varga, R van Wees, J Eljon, M Bloch
HIMBUV 4 202 14 14.43 Posthuma, Bakker, de Winkel, Bentinck
ABC 11 135 14 09.64 de Wit, mw de Wit, Snoek, vd Lande
Stand 2e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 9 269 14 19.21 Arie Beukers, Kitty Meyer, Hans vd Zant, Roelof van Leuveren, Mieke vd Meulen, Ronald Bouscher
ABAC 3 246 14 17.57 Bert Verhey, Piet Johan Radsma, Dirk Molman, Rinus Oversteegen
Koeperman 1 244 14 17.43 Cees Mul, Cor Lof, Wim vd Nes, Bram van Dam
US 8 215 14 15.36 Nico Portegijs, Pieter Essen, Natalie Jansen, Frits vd Brink, Jacky Snoep, Frans Schep
Pegasus 15 199 14 14.21 AJ Notebaard, H Holthaus, R de Klerk, C Moerbeek
Continental 5 184 14 13.14 P Daemen, mw M vd Ven, P Sisselaar, van Benthem
Schoppen Uil 4 161 14 11.50 Edith te Velthuis, Eric van Leeuwen, Helmie Ariëns, Vera Ritzen
Hulksbrug 2 147 14 10.50 AM Landwier, J Simons, BJ Jonkhoff, GW Jansen
Stand 2e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstelland 3 265 14 18.93 B Gosman, M Gosman, J Jacobs, J de Vries, J vd Bosch
RUIT 5 241 14 17.21 Guido Bakker, Paula Spil, Jeroen Bakker, René Brons
Legmeer 1 239 14 17.07 JL Kenter, mw MOverwater, mw AR Pielage, mw GCM Schavemaker
Pegasus 14 220 14 15.71 JW van Dijk, HJ ter Haar, AD Langeveld, JN Mondeel
HIMBUV 11 187 14 13.36 Witt, Pronk, Botman, van Oppen
ABK 14 187 14 13.36 Betsy Buisman, Roeslan Nimetoullaev, Anton Waakop Reijers, Tom de Kool
HOK 23 169 14 12.07 Piet Jan Andree, Yvonne Fris, Ton Mulder, Anita Lowenhardt, Harm Geert Muller, Willem de Bakker
EABC 1 160 14 11.43 Herman Lijding, Wijtze de Vries, Marita van Donselaar, Eric van Donselaar, Lies Mannée, Han Mannée
Stand 2e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Bor 1 258 14 18.43 R de Boer, RHF Pool, D Beenhakker, R de Saint, E Kleerekoper
HOK 22 242 14 17.29 Jos Dobbe, Cor Nahuijsen, Wim van weerdenburg, Barbara van IJzeren
Pegasus 16 233 14 16.64 mw J Kuijs, K Schermer, WF Kuenen, FJ van Hijkoop
ABK 12 215 14 15.36 André Kliffen, Tjeerd Beukers, Jaap Manten, Jeanet ter Linden
Continental 4 199 14 14.21 W Hengeveld, mw R Hengeveld, W Vrolik, mw U Zakrzewski
HIMBUV 12 190 14 13.57 van Hirtum, Segers, B Keuper
Mijdrecht 2 164 14 11.71 A van Rossum, mw MCG Hartman, J de Jong, mw J Streng
ABAC 2 156 14 11.14 Leo Soepenberg, Allert Eickhoff, Remko Mast, Arjen Hemelaar, Gert Jan van Rootselaar, Ria Gabriël
Stand 2e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Schoppen Uil 3 281 14 20.07 Wijnand Stoeckart, Paul Hulst, René Valkering, Ton Noorduyn, Frans Trapman
Continental 7 262 14 18.71 Th Gerding, R Weijers, mw Bödicker, mw Klijzing
Pegasus 13 229 14 16.36 B Kreuning, GA Schuijt, GL van Rij, H Janzing
HIMBUV 10 213 14 15.21 Moorrees, Valkenaars, Koeleman, Hoogakker, Karstel
RUIT 4 208 14 14.86 Lars Veeling, Jacques Veenstra, Chris Burgers, Pieter Hoek
Looier 1 176 14 12.57 Hangard, Herresma, van Gerwen, vd Moolen
ABC 15 154 14 11.00 Jacobi, Prinse, van ’t Hof, Orscek
ABK 16 117 14 08.36 Peter Zeven, Mariot Zeven, Anneke Huygen, Ingrid Horvath
Stand 2e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 9 265 14 18.93 van As, van Ommeren, van Eerdewijk, Brandwagt
HOK 21 236 14 16.86 Annemieke Lof, Gerard Kuipers, Rex Derksen, Ton v. Riet, Koos Ziegeler
Onder Ons 1 234 14 16.71 GFD de Goede, AM Boogaardt, JJ Leeman, ADA Leeman
ABK 10 217 14 15.50 Henny Vrouwes, Chris van Stappershoef, Anneke Grondman, Wiebo Jager
Nieuwer Amstel 1 193 14 13.79 Rolf Hock, Evelyn de Waal, Annemarie Randerath, Ruud Hoebee
Brios 1 184 14 13.14 J Frenken, M Ursen, R Stravers, mw Buhrs
ABC 16 174 14 12.43 Leijenaar, de Rooij, mw Cortlever, mw Emmerik
Nieuwendam 2 164 14 11.71 mw H van Rossum, P van Splunter, J Brul, J Haazelager
Stand 2e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 15 239 14 17.07 Joke Boegheim, Carla Broers, Susan Truijens, Robert Block
ABC 14 239 14 17.07 Bertens, mw Bertens, Bots, mw Streelder
US 9 237 14 16.93 Henri Jaspers, Jan-Willem van Spijker, Willem Groeneveld, Gerrit de Blaauw
Pegasus 17 209 14 14.93 mw R Emmerik, P Elstrodt, PR Gravestein, mw M Manneke, mw C Griesheimer
HOK 20 (bij ENPS) 193 14 13.79 Bram Ziegeler, Ron Tan, Michiel Ploeger, Danny Werner, Anton Witzen
ABAC 1 193 14 13.79 Joop van Leeuwen, Joop Lissauer, Zohre Abdiliayee, Marja Silberman
2 Klaveren 4 188 14 13.43 Trudie de Bruin, Peter van der Sloot, Rik Groot Hulze, Wiro van Wel
Onder Ons 2 168 14 12.00 R Lourens, JM Hoogland, Y van Dijk, mw CGJ Hertel
Stand 2e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
Schoppen Uil 5 272 14 19.43 Richard Casius, Marleen vd Horst, Remko Bom, Walter vd Berg
Pegasus 12 260 14 18.57 M Heemskerk, G Jager, W Lucassen, P vd Berg
PIUS X 1 241 14 17.21 A de Wolff, J de Wolff, G Spit, P de Roos
Hulksbrug 1 234 14 16.71 R vd Zalm, TR Werkman, N Lodewijk, WL Noll
ABK 11 179 14 12.79 Jenny van Donselaar, Begoña van Lieshout, Henk-Jan vd Bosch, Marijke vd Zant, Dorry v. Alphen, Joke Deenekamp
Continental 6 163 14 11.64 H Reerink, Blommestein, mw A Adriaans, H vd Vaart
Fair Play 1 160 14 11.43 H Vermeulen, E Bos, JG Amesz, mw CM Valk
ENPS 1 154 14 11.00 Martijn Dekker, Vera Romme, Günter Gubbels, Jolanda Hensbergen
Stand 2e Klasse H
Club Score Wed. Gem. Spelers
Nieuwendam 1 281 14 20.07 mw CA van Splunter, C van Splunter, W Mansheijm, O van Rossum
ABK 13 260 14 18.57 Theo Kiewiet, Hans Langenacker, Huib Verhoeff, Erik Veldman, Addy de Vogel, Wil vd Meulen
US 10 225 14 16.07 Frans Buijsen, Claudio Famiglietti, Sacha van Ulft, Paul Schipper
Fair Play 2 208 14 14.86 L Baljet, J Berkman, J van Giessen, mw E Bruinsma
RUIT 3 187 14 13.36 YungYang Hu, Gijs van Heyst, Serv Vlinders, Mieke Heitmeijer, Paul Bosch van D
Nieuwer Amstel 2 177 14 12.64 R Groenteman, J.v.d.Werken, CH vd Sluis, HM Sonneveldt
Onder Ons 3 165 14 11.79 LH Oost, AW vd Klei, RN de Boer, A vd Horst
Osdorp 1 164 14 11.71 Junior de Jong, mw M Tchang, R Berkhout, J Berkhout, R Wolterman, mw Y Grift
Stand 2e Klasse I
Club Score Wed. Gem. Spelers
BBC 4 176 10 17.60 mw M Weesing, GB Haringhuizen, PC Arondeus, JC Braam
ABN-AMRO 1 175 10 17.50 A Dekkers, mw D Dekkers, mw F de Vries, A de Vries
AMC 1 159 10 15.90 Willem Boers, John Bosveld, Alison Gilbert, Fons Groot
Amstel 1 150 10 15.00 W Pleging, N van Pelt, P de la Bie, J Merlijn
Looier 2 129 10 12.90 Becker, Porsius, Baudoin, van Bruggen, Jonkman, Bootsma
ABN-AMRO 2 100 10 10.00 F Bot, mw M de Boer, mw J Hartkamp, D de Groot
Stand 3e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
JBC 1 279 14 19.93 E Mock, B Biedermann, G Cohen, D Cohen
Mijdrecht 3 263 14 18.79 W Bosman, C Bosman, mw IR Voskamp, JC Voskamp
US 11 249 14 17.79 Riette Habes, Jurriaan Eggelte, Margreeth de Jager, Wytze de Jager, Andrea Aquina
ABAC 6 210 14 15.00 Jan Beer, Maarten Henket, Eric Bruning, Hedwig Paesbrugge, Bob Vos
Biesbosch 2 188 14 13.43 Klooster, Frijda, van Loenen, de Graaff
Looier 4 186 14 13.29 Souman, Bosman, Caarls, Zwart
RUIT 7 171 14 12.21 Hannah Blind, Jan Hessels, Hans Balk, Jaap van Sitteren
Hulksbrug 4 113 14 08.07 JF Repko, VYM Repko, A van Lookeren, RD Kramer, D Spanjaart, F Metzlar
Stand 3e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 21 268 14 19.14 T Hoebe, G Theodoris, LL van Emmerik, J Verheul, J van Berke
US 14 256 14 18.29 Tim van Zon, Steve van Straaten, Vincent Koelemij, Maurice Lutterot
Minerva 1 242 14 17.29 T Meijer, T Yamazaki, E Diroen, J Snijder
2 Klaveren 5 230 14 16.43 Otto Spits, Peter Vlaar, Mateo Mol, Peter Smit, Wilco Frieke
Pegasus 19 212 14 15.14 J Colland, J Herman, JB Lubke, F Santen
ABK 17 195 14 13.93 Miep Janssen, Margot de Vries, Lies Dobber, Nel Freitag
Pontania 2 131 14 09.36 C Dinée, MA Smook, ACC Starre, N Zuidervaart
Pontania 1 109 14 07.79 J van Brouwershaven, CI Batteké, HC Kolk, C Takens
Stand 3e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Schoppen Uil 6 265 14 18.93 Allard Argelo, Patrick Huis in ’t Veld, Jeanet Wielinga, Jorgen Heibloem, Willem Kasdorp, Paul Giesberg
JBC 2 258 14 18.43 mw E Hertzberger, mw S Eisenmann, G Eisenmann, M Schliesser
HIMBUV 15 239 14 17.07 van Empel, Ruighaver, vd Kroon, Faas
Fair Play 3 199 14 14.21 mw A. Berkman, mw Y Engelsman, G Wolters, B Wiegman
JBC 3 198 14 14.14 mw M Mok, mw Y Schwarz, mw K Muller, B Vroomen,
ABAC 5 185 14 13.21 Jan van Zweden, Gerda van Zweden, Rens vd Neut, Jaap Leschot
Hulksbrug 3 177 14 12.64 M Visser, A Bak, HM Nollen, FE Volmer
Pegasus 22 146 14 10.43 A vd Eerde, H Verbeem, NJ Hofte, GJ de Mooy, M Klompe, G Hesseling
Stand 3e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 13 282 14 20.14 Ursula van Klooster, Marjolein Borkent, Arjan de Jong, Marc Reinders
Pegasus 18 253 14 18.07 A Balk, HL Polak, PF Eskes, E Philips, mw D Walstra
ENPS 2 233 14 16.64 Rozemarijn Vos, Leon Dielessen, Irma Meijer, Gaby Stahlberger
BBC 3 210 14 15.00 mw WJ vd Land, R vd Land, mw YM de Groot, P Konings
Schoppen Uil 7 188 14 13.43 Johan Ruiter, Raymond Hendriks, Kars Oomkes, Peter-Bram 't Hoen, Mans Kuipers
ABAC 7 188 14 13.43 Remco Janssen, Bryan Woudenberg, Rene Kluver, M Woudenberg
Minerva 2 176 14 12.57 M Bosch, J Borgsteede, L Rozendaal, P Weijer
Pegasus 23 134 14 09.57 F Tap, J de Gruyter, F Keuter, AM Salomé
Stand 3e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
Biesbosch 1 248 14 17.71 Bleijswijk, vd Erf, mw Auée, Auée
Pegasus 20 246 14 17.57 mw N van Mourik, mw E Jansen, CA de Ruiter, HGP vd Hoogte
US 12 240 14 17.14 Roel vd Plank, Auke Abma, Frits van Varik, Wouter Bekkers
BBC 2 233 14 16.64 mw JM Spaan, CAJM. Auwerda, T Rozenburg, D Verkerk
RUIT 6 197 14 14.07 Rian Lukassen, Yvonne Koppes, Fransje van Vlaardingen, Bep van Acker
HIMBUV 13 194 14 13.86 C Oudendijk, van Wijk, vd Erve, Ruel, mw Oudendijk
HIMBUV 14 172 14 12.29 Kok, H Temmink, F Temmink, Groen
de Ban 1 131 14 09.36 Steef Plomp, Birthe Verhage, Ria Smit, Mw Veltman
Stand 3e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
JOV 1 185 10 18.50 G Mars, M Nooter, P van Saaze, A de Zwart
AMC 2 182 10 18.20 Jan Cronenberg, Dick van Mourik, Jans Tijsterman, Daan Tijsterman
KLM 1 176 10 17.60 Leenaards, Leenaards, Sieverts, Wichers
Brios 2 155 10 15.50 L Kop, mw A Kop, A Goené, mw Menke, Abbenhues
Fair Play 4 98 10 09.80 A Bezembinder, M Wolff, mw E Bonke, mw M Veenboer
Onder Ons 5 79 10 07.90 PC Gelok, D Shah, mw HM Tschur, mw R de Vries
Stand 3e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
Looier 3 156 8 19.50 ter Steege, van Deursen, Heiligers, Nijland
Amstel 2 147 8 18.38 B Knip, M de Vink, M Peper, J vanVegten
Osdorp 2 135 8 16.88 mw A Looman, mw EJ Looman, W Clement, G Mulder
Onder Ons 4 94 8 11.75 SJ Lenz, BB Flipse, JL Kenbeek, H Koller
Buiten Amstel 1 56 8 07.00 HJ Rikken, mw HA Schade,G Galesloot, WA Ruijters, V Glerum, RJW de Vries


Last Updated: 7/6/99
By: Frank Versloot