Stand Hoofdklasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 1 312 18 17.33 Ernst Warendorf, Wouter Floris, Flip Boer, Vincent Dings
USS 5 304 18 16.89 Menting, Mulder, Mulder, de Jongh, Visser, Visser
ABC 3 287 18 15.94 Kamerbeek, Fresen, Koese, v. Aart
RUIT 1 284 18 15.78 Pieter Schermers, Peter Eskens, Hannie v. Dijk, Arno de Keizer, Gerard Wagemakers
TK 2 279 18 15.50 Louis Dekker, Marcel Canoy, Martin Anröchte, Jeroen Smook, Bert Schaefers
ABK 2 276 18 15.33 Ronald Post, Marcel Bobeldijk, Wim v. Duren, Coen Drion
ABK 4 247 18 13.72 Barbera Jansen, Victor Oranje, Joop Kuik, Piet Dikken
HOK 10 239 18 13.28 Cor Rijnders, Wouter Willemse, Jan Timmers, Dick Oosterbaan
VVGA 2 234 18 13.00 Verhagen, Scheers, Hagenstein, Voetter
ABC 6 214 18 11.89 Mw. de Veer, v. Eijk, Hiemstra, Kranenburg
Stand Hoofdklasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABC 5 320 18 17.78 Nubé, Mw. v. Erpecum, Mol, Veerkamp, Theune
ABK 3 311 18 17.28 Peter Vrouwes, Jan Nabuurs, Rob Faase, Loekie v.d. Aar
ABC 4 305 18 16.94 Edema, Repko, Mw. v. Ettinger, Schipperheijn
TK 4 273 18 15.17 Wybrand Scheffer, Goan Oei, Meike Oei, Gerrit de Benis
HIMBUV 1 272 18 15.11 Bakker, Lammers, v. Streepen, v. Haastrecht, Gerritsen, Meffert
HOK 9 269 18 14.94 Frans Schrover, Tommy Vernooy, Mirjam Smit, Marjan Cornelis
USS 4 262 18 14.56 Trompert, Beekman, Boonstra, de Leeuw, Simon
VVGA 1 244 18 13.56 Meltzer, Schuur, Visser, de Wolf
US 2 217 18 12.06 Tom Ahlers, Yvette v.d. Vliet, Francois Boulangé, Ton de Boer
TK 3 208 18 11.56 Gert-Jan Zwiers, Han Wienbelt, Heleen v. Galen, Rob Pieterson
Stand 1e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 11 258 14 18.43 Albert Kok, Hans ter Haar, Tonnis Hoogland, Gijs Prast, Bart Sneep
Mijdrecht 1 236 14 16.86 L. v.d. Toorn, J.J. Hogenes, A.M. Keuning, J. Stekelenburg
ABC 11 224 14 16.00 Maas, Mw. Alster, Cortvrint, Mw Cortvrint
HIMBUV 4 214 14 15.29 Posthuma, Bakker, de Winkel, Bentinck
HOK 18 213 14 15.21 Eric Roos v. Raadshoven , Jan Luuk Roelfsema, Jeroen Rigters, Eric Missotten
US 5 212 14 15.14 Judith Breteler, Karin v. Doorn, Sicco Smit, Iris v.d. Laar
Cont 2 193 14 13.79 N. Roeg, B. Hermans, E. Mentink, Mw. U. Zakrzewski
ABK 8 124 14 08.86 Jaap Manten, Jeanet ter Linden, Kitty Meijer, Arie Beukers
Stand 1e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 15 243 14 17.36 Gerrit de Boer, Lucia Grossman, Mauri Colthof, Hans Steenbergen
ABK 9 236 14 16.86 Hans Rijnders, Frank v. Wezel, Baps Keverkamp, Dick Bermond
HOK 17 235 14 16.79 Marco v. Berkel, Brigitte de Bruin, Martin Koetsier, Jacob Bruin, Ineke Debets, Peter Blok
RUIT 2 229 14 16.36 Jan Tak, Albert Lust, Arno Vos, Kees Muysert, Ton v.d. Hoeven
VVGA 5 199 14 14.21 Bom, Eichelsheim, Holscher, Ulijn, Schweitzer, Schweitzer
Elzenh. 1 184 14 13.14 K. Scheurer, Hartog, Keet, Droogendijk
ABC 12 179 14 12.79 de Wit, Mw. de Wit, Pelsma, Kuiken
US 4 163 14 11.64 Martijn Oppers, Marije Swets, Elsbeth v.d. Laar, Alexander v. Helm
Stand 1e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 13 244 14 17.43 Jan Duijs, Martin Jager, Jan Veenekamp, Claudia Melchers
ABK 5 242 14 17.29 Rob ter Linden, Aris Oskam, Enno Bijleveld, Gerard Koetsier
HOK 16 239 14 17.07 Diederik Huystee, Jan Willem v. Oppen, Arthur v.d. Linden, Jan Hoogakker, Erik ten Oever
ABC 10 206 14 14.71 Bieshaar, Mw. Bieshaar, Mw. Andrea, Taal
VVGA 3 204 14 14.57 Knapp, Sanders, Lucassen, v.d. Berg
ABC 9 192 14 13.71 Mw. E. Jansen, Hartman, Langeveld, Vunderink
US 3 174 14 12.43 Paul Stouthard, Joris Delahay, Annet v. Leyen, Hugo Streekstra
Sch Uil 1 165 14 11.79 W. Stoeckart, P. Hulst, R. Valkering, T. Noorduyn, F. Trapman
Stand 1e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABC 8 252 14 18.00 Evers, Mw. Weber, v. Hall, Rentes
USS 6 228 14 16.29 Richter, Forch, v. Wageningen, Smit, Richter
HOK 20 226 14 16.14 Piet Klarenbeek, Ineke Catzburg, Nagy Bakir, Hermien Damhuis
HIMBUV 2 218 14 15.57 Steinmetz, Kunnen, Opperwal, de Roos
HOK 14 209 14 14.93 Saskia Monnier, Raymond Ross, Albert Montijn, Klaas Reyne, Azing Boonstra
VVGA 4 199 14 14.21 Dekker, Castel, Verhoeven, Westerveld
BBC 1 186 14 13.29 Mw. G. Kleuver, W. Molenaar, W.R. Hoyer, E.A. Schwerdt
ABK 7 147 14 10.50 Tine Huisken, Peter de Roos, Marijke v.d. Zant, Marja Kleinherenbrink
Stand 1e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABC 7 254 14 18.14 Elzas, Israëls, Pluim, Aarts
Sch Uil 2 251 14 17.93 R. Stienen, D. de Gilder, M. Verseput, A. Smit
ABK 6 243 14 17.36 Menno v.d. Zant, Philip Breedveld, William Claassen, Fred Baron
HOK 12 207 14 14.79 Wim Luberti, Onno de Graaf, Marjan de Haan, Laurie v. West
HOK 19 191 14 13.64 Paul te Stroete, Paulus de Wilt, Nico Groen, Ed Siereveld
HIMBUV 3 190 14 13.57 Pomper, P. v.d. Braak, E. v.d. Braak, W. Keuper
HOK 21 173 14 12.36 Marijn Mostart, Frank Blankers, Menno Kuiper, Abe Douwe Willemsma
Hulksbr. 1 158 14 11.29 T.R. Werkman, N. Lodewijk, W. Noll, R. v.d. Zalm
Stand 2e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 5 256 14 18.29 v. Bodegom, Dekker, v. Mulken, Westra
ABC 13 246 14 17.57 Roerdinkholder, Fraenkel, v. Proosdij, Mw. Raes
Cont 3 229 14 16.36 H. Snel, D. Liem, G. Keet, Mw Kanes
US 6 202 14 14.43 Nico Portegijs, Peter Essen, Nathalie Jansen, Frits v.d. Brink, Jacky Snoep, Frans Schep
HOK 23 200 14 14.29 Jos Dobbe, Cor Nahuijsen, Ruud van Dijk, Tim Schotten
ABK 10 190 14 13.57 Henny Vrouwes, Chris v. Stappershoef, Anneke Grondman, Wiebo Jager
USS 8 182 14 13.00 Balk, Polak, Philips, Walstra, Eskes
JBC 1 159 14 11.36 Mock, Biedermann, G. Cohen, D. Cohen
Stand 2e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 12 263 14 18.79 Frank Schippers, Frans Schippers, Ernst Leijen, Christa de Kemp
VVGA 6 240 14 17.14 v. Vuure, Driessen, Dijkstra, Alma, v. Vuure, Broncel
NA 1 224 14 16.00 Rolf Hock, Evelyn de Waal, Annemarie Randerath, Ruud Hoebee
USS 9 215 14 15.36 v. Dijk, ter Haar, Langeveld, Mondeel
RUIT 3 212 14 15.14 YungYang Hu, Mieke Heitmeijer, Gijs v. Heyst, Arthur Habbema, Serv Vlinders, Rene Brons, Marc Reinders
ABC15 198 14 14.14 Bertens, Mw. Bertens, Snoek, v.d. Elsakker
HIMBUV 12 167 14 11.93 Koning, Kleerekoper, Wijmenga, v.d. Kroon
BBC 2 144 14 10.29 Mw. J.M. Spaan, C.A.J.M. Auwerda, T. Rozenburg, D. Verkerk
Stand 2e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
USS 7 275 14 19.64 Goes, Rinkel, Loois, Kastelein
ABC 14 250 14 17.86 Bots, Mw. v.d. Landen, Schutjes, Vermeulen
HIMBUV 6 238 14 17.00 v. As, v. Ommeren, v. Eerdewijk, Brandwagt
EABC 1 195 14 13.93 Herman Lijding, Wijtze de Vries, Marita v. Donselaar, Koos Wieling, Lies Mannee, Han Mannee
US 7 192 14 13.71 Henri Jaspers, Arjan de Jong, Willem Groeneveld, Gerrit de Blaauw
RUIT 4 178 14 12.71 Lars Veeling, Jacques Veenstra, Chris Burgers, Pieter Hoek
Brios 1 178 14 12.71 J. Frenken, M. Ursen, A. Goewe, R. Stravers
ABK 11 150 14 10.71 Joke Boegheim, Carla Broers, Wil Dekker, Ton Muller
Stand 2e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Sch Uil 3 253 14 18.07 J. v.d. Berg, J. de Kleijn, L. Kuiper, S. Schreuder
HIMBUV 7 239 14 17.07 Moorrees, Valkenaars, Koeleman, Karstel
HOK 22 223 14 15.93 Joost Prinsen, Rob Sprey, Pieter Schmidt, Cas Muller, Maarten Baltussen
Cont 4 217 14 15.50 H. v.d. Reijden, N. Bino, P. Sisselaar, v. Benthem
VVGA 7 193 14 13.79 Notebaard, Holthaus, de Klerk, Moerbeek
ABK 15 187 14 13.36 Susan Truijens, Patty Grondman, Chris Rümke, Wim Algra
USS 10 184 14 13.14 Heemskerk, Jager, Davids, Hendriks
FP 1 177 14 12.64 L. Baljet, J. Berkman, J. v.d. Giessen, Mw. E. Bruinsma
Stand 2e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 8 255 14 18.21 Zut, Wauben, Verheul, Slings
ABK 17 252 14 18.00 Theo Kiewiet, Hans Langenacker, Huib Verhoeff, Erik Veldman, Addy de Vogel, Wil v.d. Meulen
T K 5 221 14 15.79 Trudie de Bruin, Sandra Parmentier, Rik Groot Hulze, Wiro v. Wel
Nieuwend 1 220 14 15.71 Mw. C.A. v. Splunter , C. v. Splunter, W. Mansheijm, O. v. Rossum
Looier 1 197 14 14.07 Hangard, Herresma, v. Gerwen, v.d. Moolen
PIUS X 1 190 14 13.57 A. de Wolff, J. de Wolff, G. Spit, H. Kortekaas
Amstelbr. 1 177 14 12.64 E. Groen, H. v. Bockel, B.N. den Hartog, M. Nooter, M.G. Dirksen, E.G. Wouda
US 8 149 14 10.64 Riette Habes, Jurriaan Eggelte, Coen v. Duinen, Mark Uiterwijkwinkel, Margreet de Jager, Wytze de Jager
Stand 2e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 10 257 14 18.36 Samplonius, Spijker, Rigter, Dubbelman
ABK 14 251 14 17.93 Jenny v. Donselaar , Begoña v. Lieshout, Henk-Jan v.d. Bosch, Dorry v. Alphen, Joke Deenekamp
ABAC 1 232 14 16.57 Ans Adriaans, Hans v.d. Vaart, Rinus Oversteegen, Dirk Molman
HOK 24 226 14 16.14 Bram Ziegeler, Wim v. Weerdenburg, Ron Tan, Michiel Ploeger, Danny Werner
VVGA 9 191 14 13.64 v. Hijkoop, Voorthuijsen, Corver, Corver
O.O. 2 186 14 13.29 R. Lourens, J.M. Hoogland, Y. v. Dijk, C.G.J. Hertel
USS 11 172 14 12.29 Colland, Herman, Boonstra, Smit
Amstell. 4 154 14 11.00 E. Cortlever, F. Emmerik, Th. Arnold, H. Groenteman, H. Kraayenhof, H. Barth
Stand 2e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABC 16 232 14 16.57 Ory, Mw. v. Geel, Schutte, Ory Jr.
VVGA 8 226 14 16.14 Kreuning, Schuijt, v. Rij, Janzing
HIMBUV 9 223 14 15.93 Zegwaard, Pronk, Botman, v. Oppen
Bor 2 222 14 15.86 Mw. R. Pool-Falbrede , G. Ross, R. de Saint, R. de Boer
Amstell. 2 209 14 14.93 B. Gosman, M. Gosman, F. Jacobs, J. de Vries
Legmeer 1 209 14 14.93 Kenter, Mw. Overwater, Mw Pielage, Mw. Schavemaker
KLM 1 202 14 14.43 Leenaards, Leenaards, Sieverts, Wichers
USS 12 149 14 10.64 Santen, Santen, Jansen, v. Mourik, Lubke, Kuys
Stand 2e Klasse H
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 11 262 14 18.71 Roosjen, Mw. Kramer, v. Mechelen, Westerman
Bor 1 240 14 17.14 M. Gastkemper, J.W. v. Spijker, J. Lute, M. Franse
O.O. 1 216 14 15.43 G.F.D. de Goede, A.M. Boogaardt, R.N. de Boer, A. v.d. Horst
HOK 25 205 14 14.64 Annemieke Lof, Gerard Kuipers, Rex Derksen, Ton v. Riet
ABK 16 203 14 14.50 Hans v.d. Zant, Roelof v. Leuveren, Dick Beenakker, Ferry Kroon
Nieuwend 2 199 14 14.21 Mw. H. v. Rossum, P. v. Splunter, J. Brul, J. Haazelager
ABC 17 191 14 13.64 Jacobi, Prinse, v. ’t Hof, Orscek
BBC 3 151 14 10.79 Mw. W.J. v.d. Land , R. v.d. Land, Mw. Y. de Groot, P. Konings
Stand 2e Klasse I
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstell. 3 182 10 18.20 A. Bookholt, S. Kleerekoper, K. Varga, R. v. Wees, J. Eljohn, M. Bloch
ABK 13 168 10 16.80 Betsy Buisman, Elizabeth Versluijs, Anton Waakop Reijers, Tom der Kool
Amstel 1 155 10 15.50 W. Pleging, N. v. Pelt, P. de la Bie, J. Merlijn
BBC 4 143 10 14.30 Mw. M. Weesing, G.B. Haringhuizen, P.C. Arondeus, J.C. Braam
ABN-A 1 142 10 14.20 Dekkers, Mw. Dekkers, Mw. de Vries, A. de Vries
Amstelveen 1 102 10 10.20 Bea de la Haye, Renee de Lara, Ger, Chiel de Lara
3e Klasse A ABK 19 Biesb. 2 Sch Uil 4 JBC 2 RUIT 5 Buitenv. 1 HIMBUV 14 PIUS X 3
ABK 19   11 19 9 21 21 9 7 23 16 14 18 12 13 17
Biesb. 2 17 13   4 25 3 25 0 25 25 5 4 25 18 12
Sch Uil 4 17 13 11 19   18 12 10 20 15 15 23 7 18 12
JBC 2 6 24 15 15 7 23   13 17 23 7 19 11 16 14
RUIT 5 19 11 25 1 7 23 20 10   23 7 19 11 17 13
Buitenv. 1 15 15 4 25 8 22 10 20 3 25   16 14 15 15
HIMBUV 14 19 11 17 13 17 13 2 25 20 10 15 15   21 9
PIUS X 3 15 15 15 15 24 6 20 10 7 23 17 13 13 17  
Stand 3e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABAC 3 279 14 19.93 Hans v. Solinge, Clementine Sluizer, Tom Blyswijk, Rob Coert, Marcel Blommestein, Henk Reerink
Cont 5 244 14 17.43 W. Hengeveld, Mw. Hengeveld, W. Vrolik, Post
TK 6 222 14 15.86 Otto Spits, Peter Vlaar, Mateo Mol, Martin Tuin, Wilco Frieke
Biesb. 1 210 14 15.00 Spierings, Spierings, Klooster, Frijda
Sch Uil 5 184 14 13.14 A. Argelo, P. Huis in ’t Veld, J. Wielinga, J. Heibloem, W. Kasdorp
Looier 2 178 14 12.71 Heiligers, Nijland, Ter Steege, Deursen
ABK 18 175 14 12.50 Harry Trauschke, Rinus de Vos, Thijs Kuipers, Gerrit Drupsteen
VVGA 10 164 14 11.71 v. d. Eerde, Verbeem, Hofte, de Mooy, Klompe, Hesseling
Stand 3e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Sch Uil 6 260 14 18.57 R. Casius, M. v.d. Horst, R. Bom, W. v.d. Berg
ABAC 2 240 14 17.14 Zohre Abdiliayee, Marja Silberman, Joop v. Leeuwen, Joop Lissauer
USS 13 232 14 16.57 Hoebe, de Waal, v. Berkel, Theodoris, Tjon Soei, Sjoe
Cont 6 216 14 15.43 M. v.d. Berg, J. Urban, T.H. Gerding, R. Weijers
HIMBUV 15 191 14 13.64 Kok, H. Temmink, F. Temmink, Groen
US 14 191 14 13.64 T. v. Zon, V. Straaten, Koelemij, Lutterot
Hulksbr. 3 186 14 13.29 P. Gaus, F. Gaus, C.H. Noll, D. Spross, J. Wijman
FP 3 160 14 11.43 Mw. A. Berkman, Mw. Y. Engelsman, G. Wolters, B. Wiegman
Stand 3e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Koeperm 1 317 14 22.64 Cees Mul, Cor Lof, Wim v.d. Nes, Bram van Dam
US 11 235 14 16.79 Vincent Kieftenbeld, Maurice Verhoeven, Danny v. Elst, Sanne de Boer
ENPS 1 200 14 14.29 Vera Romme, Günter Gubbels, Jolanda Hensbergen, Martijn Dekker
PIUS X 2 199 14 14.21 D. i/d Berken, N. i/d Berken, C. Krijnen, F. v.d. Poll
Mijdrecht 2 192 14 13.71 W. Bosman, C. Bosman, A.J. v. Bergen, A.I. v. Bergen, I. Voskamp, J. Voskamp
Sch Uil 7 184 14 13.14 J. Ruiter, K. Oomkes, E. Gelens, R. Hendriks, T. v. Wijk
ABK 20 167 14 11.93 Elly Avis, Yvonne v. Putten, Ingrid Hacquebord, René Tordoir
Hulksbr. 4 163 14 11.64 J.F. Repko, M. Visser, V.Y.F. Repko, A. v. Lookeren, R.D. Kramer, A. Bak
Stand 3e Klasse E
Club Score Wed. gem. Spelers
Osdorp 2 203 12 16.92 J. de Jong, Mw. M. Tschang, R. Berkhout, J. Berkhout, R. Wolterman, Mw. Y. Grift
HIMBUV 13 203 12 16.92 Gorree, Segers, v. Hirtum, B. Keuper
USS 15 188 12 15.67 Elstrodt, Emmerik, Gravestein, Salome, Keuter, Monneke
Cont 7 184 12 15.33 P. Daemen, Mw. M. v.d. Ven, E. Verhoef, Mw. de Zeeuw
ENPS 2 165 12 13.75 Rozemarijn Vos, Leon Dielessen, Irma, Hans de Munnik
ABK 21 156 12 13.00 Margot de Vries, Miep Janssen, Anthoinette Heideman, Roeslan Nimetoullaev
US 12 153 12 12.75 Roel v.d. Plank, Auke Abma, Frits v. Varik, Wouter Bekkers
Stand 3e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
FP 2 232 12 19.33 H. Vermeulen, E. Bos, J.G. Amesz, Mw. C.M. Valk
ABAC 4 212 12 17.67 Leo Soepenberg, Allert Eickhoff, Jaap Leschot, Rens v.d. Neut, Donald Blakeslee, Rietje v. Wincoop, Remco Mast
ABK 22 186 12 15.50 Lennis Steenwinkel , Jaap Dijkstra, Arie Kooy, Rietje Roele
HOK 26 176 12 14.67 Nol Merkx, Riet Kolkman, Han Godde, Wim Berkelmans
USS 14 169 12 14.08 Verheul, v. Emmerik, Tap, de Gruyter
US 13 148 12 12.33 Marco v. Offenbeek b(6651344), Martin Faas, Marjolein Borkent, Eugela van Klooster
Amstell. 5 128 12 10.67 H. v. Dam, E. Heemskerk, R. Meier, T. Mast, H. Bruijnsteen, R. Muller
Stand 3e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
O.O. 3 176 10 17.60 J.J. Leeman, A.D.A. Leeman, L.H. Oost, A.W. v.d. Klei
Looier 3 170 10 17.00 Becker, Porsius, Baudoin, v. Bruggen, Caarls
Hulksbr. 2 167 10 16.70 A.M. Landwier, J. Simons, B.J. Jonkhoff, G.W. Jansen
Rotonde 1 145 10 14.50 Wilfred Kroese, Yvonne Vree, Fred Kause, Ed v. Wonderen
Rotonde 2 140 10 14.00 Louis Jongstra, Doris Jongstra, Cor Spijker, Tineke Spijker
US 10 94 10 09.40 Andrea Aquina, Eva Labrujere, Ewan de Bruin, Arjan Koolen
Stand 3e Klasse H
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 9 247 12 20.58 Claudio Famiglietti , Frans Buijsen, Sacha v. Ulft, Paul Schipper
AMC 1 222 12 18.50 Willem Boers , John Bosveld, Alison Gilbert, Fons Groot
Osdorp 1 197 12 16.42 Mw. A. Looman, Mw. E. Looman, W. Clement, G. Mulder
Amstel 2 187 12 15.58 B.Knip, M.de Vink, M.Peper, J.v.Vegten
De Ban 1 170 12 14.17 Veltman, Plomp, F. Augustin, H. Nobel
O.O. 4 134 12 11.17 F.J. Mars, W.F. v.d. Star, B.B. Flipse, S.J. Lenz
ABN-A 3 68 12 05.67 Bot, Mw. de Boer, Mw. Hartkamp, D. de Groot
Stand 3e Klasse I
Club Score Wed. Gem. Spelers
Amstel 3 211 12 17.58 Mw E.M.v.Pelt, J.v.Groningen, P Bultsma, J.Groeneveld
ABN-A 2 202 12 16.83 W. Scheffer, Mw. JU. de Jong, S. de Jong, M. Roetman
AMC 2 190 12 15.83 Jan Cronenberg, Dick v. Mourik, Jans Tijsterman, Daan Tijsterman
LJG 1 175 12 14.58 Rob Fransman
O.O. 5 174 12 14.50 P.C. Gelok, D. Shah, H.M. Tschur, R. de Vries
Brios 2 172 12 14.33 L. Kop, Mw. A. Kop, D. Abbenhuës, E. Abbenhuës
RUIT 6 122 12 10.17 Rian Lukassen, Yvonne Koppes, Fransje v. Vlaardingen, Bep v. Acker, Hans Balk, Jaap v. Sitteren