Stand Hoofdklasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 3 (bij 2 Kl) 243 14 17.36 Tom Ahlers, Yvette vd Vliet, François Boulangé, Ton de Boer, Roderick Oranje, Victor Oranje
2 Klaveren 2 240 14 17.14 Louis Dekker, Marcel Canoy, Guido Bakker, Elsbeth vd Laar
Schoppen Uil 1 207 14 14.79 René Stienen, Marinus Verseput, Jörgen vd Berg, Jan de Kleijn, Sjoerd Schreuder
ABK 4 203 14 14.50 Ronald Post, Pieter Schuil, Famke Kroes , Joyce Meijer
ABK 2 203 14 14.50 Peter Vrouwes, Jan Nabuurs, Wim van Duren, Coen Drion
ABC 2 197 14 14.07 Ton Schipperheyn, Hans Nubé, Peter Mol, Ivoline van Erpecum, Jaap Theune
HOK 12 192 14 13.71 Jacob Bruin, Marco van Berkel, Martin Koetsier, Ineke Debets, Peter Blok
Pegasus 6 181 14 12.93 Bert Scheers, Frank Verhagen, Ron Hagenstein, Manfred Voetter, Willem de Wolf, Hiske Gerbrandy
Stand Hoofdklasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 3 250 14 17.86 Joop Kuik, Piet Dikken, Rob ter Linden, Pieter van Engen
ABK 5 235 14 16.79 Hans Rijnders, Frans van Oppen, Paulette de Veer, Marcie Orsati
2 Klaveren 1 222 14 15.86 Gert-Jan Zwiers, Han Wienbelt, Chris Frowein, Rik van Bakel, Meike Oei
Pegasus 5 208 14 14.86 Gerard Keet, Rob Scholte, Hans Dercksen, Peter Holthaus
ABC 3 205 14 14.64 Arne Evers, Herman van Hall, Marian Weber, Bep Bieshaar
HOK 11 195 14 13.93 Jan Veenekamp, Jan Duijs, Martin Jager, Claudia Melchers, Bert Verheij, Floris Nijland
RUIT 1 188 14 13.43 Pieter Schermers, Peter Eskens, Gerard Wagemakers, Arno de Keizer, Hannie v Dijk, Arthur Habbema
US 4 165 14 11.79 Frits vd Brink, Nico Portegijs, Ellen Goudsmit, Jan Laan
Stand Hoofdklasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 4 251 14 17.93 Rick Schouw, Peter van Montfoort, Frank van Wezel, Loekie Ahrens
HOK 10 241 14 17.21 Dick Oosterbaan, Jan Timmers, Madelon Flint, Hans Grauw
HIMBUV 2 233 14 16.64 Rene Rigter, Egge Dubbelman, Frits van Mechelen, Arthur Westerman
US 2 224 14 16.00 Wybrand Scheffer, Goan Oei, Richard van Houten, Joost Teixeira de Mattos
ABK 6 210 14 15.00 Wim Algra, Tine Huisken, Gijs Prast, Albert Kok
Amstelland 1 191 14 13.64 Rients Lesmeister, Ruud Lesmeister, John Lesmeister, André Lesmeister
ABK 7 167 14 11.93 Roy Haras, Fred Iburg, Henk Ribberink, Gerard Koetsier, Harry van Perridon
2 Klaveren 3 143 14 10.21 Hugo Streekstra, Vincent Dings, Beatrice Böll, Rob Pieterson
Stand 1e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 12 250 14 17.86 Wil Sanders, Frits Loois, Gerard Schuijt, Reinbert de Leeuw, Hanne Boonstra-Arvesen, Henk Trompert
Koeperman 1 248 14 17.71 Cor Lof,Titiana Lof, Nico Wauben, Truus Zut
ABK 8 238 14 17.00 Mieke vd Meulen, Ronald Bouscher, Enno Bijleveld, Galja Droogendijk
Continental 2 212 14 15.14 Hans Snel, Djiep Liem, Nickey Roeg, Dick Hermans
HIMBUV 7 208 14 14.86 Wim van Bodegom, Nico Dekker, Cor de Ruijter, Henk de Ruijter
HOK 15 188 14 13.43 Ed Siereveld, Pieter Schmidt, Maarten Baltussen, Marijn Mostart
BBC 1 170 14 12.14 mw G Kleuver, WM Molenaar, WR Hoyer, EA Schwerdt, mw W Kuenen, PJ Keulen
Schoppen Uil 2 162 14 11.57 Ton Noorduyn, Frans Trapman, René Valkering, Paul Hulst, Wijnand Stoeckart, Dick de Gilder, André Smit
Stand 1e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 4 278 14 19.86 Jolke Oppewal, Frank de Roos, Pieter Lammers, Sicco Smit
RUIT 3 255 14 18.21 Reina de Ruiter, Rudolf vd Heide, Paul Stouthard, Joris Delahay
ABK 9 228 14 16.29 Jan van Bruchem, Hans van Solinge, Rick de Boer, Richard de Saint
ABC 6 200 14 14.29 Els Jansen, Leonard Oudshoorn, Jan Snoek, Ad Hartman
Continental 3 177 14 12.64 Rob Weijers, Peter Sisselaar, Hans Reerink, Marcel Blommestein, Theo Gerding
Amstelland 2 177 14 12.64 Hans Lesmeister, Gé Lenssen, Frans Jacobs, Jan de Vries, Heinz Ivo, Florrie Straatsma
ABAC 1 176 14 12.57 Piet Johan Radsma, Tom Bleijswijk, Dirk Molman, Rinus Oversteegen
Pegasus 13 172 14 12.29 Annie Notebaard, An Corver, Wiegert Corver, Hiltje Holthaus
Stand 1e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 10 293 14 20.93 Mark Heemskerk, Gerard Jager, Wim Lucassen, Paul vd Berg
US 5 246 14 17.57 Iris vd Laar, Paula Spil, Annet van Leijen, Jeroen Bakker
RUIT 2 212 14 15.14 Kees Muysert, Jan Tak, Albert Lust, Arno Vos
Schoppen Uil 3 202 14 14.43 Richard Casius, Marleen vd Horst, Remko Bom, Walter vd Berg
ABK 10 184 14 13.14 Theo Kiewiet, Hans Langenacker, Wil vd Meulen, Addy de Vogel
HIMBUV 8 183 14 13.07 Hans Posthuma, Clemens Bentinck, Appie te Winkel, Jarig Bakker
ABC 5 173 14 12.36 Jan Bertens, Marian Bertens, Wim Bots, Jo Streelder
HOK 16 167 14 11.93 Saskia Monnier, Raymond Ross, Azing Boonstra, Albert Montijn, Eduard de Veer, Jeroen Driessen
Stand 1e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 7 267 14 19.07 Rob Knapp, Ed Mentink, Joost Meltzer, Peter de Roos
HOK 13 235 14 16.79 Sytze vd Meer, Onno de Graaf, Marjan de Haan, Piet Klarenbeek
HIMBUV 3 217 14 15.50 Martin Brandwagt, Jon van As, Henri Jaspers, Arjan de Jong
US 6 209 14 14.93 Marc Reinders, Marjolein Borkent, Mark Uiterwijk Winkel, Peter van den Bosch, Judith Breteler, Karin van Doorn
Mijdrecht 1 196 14 14.00 L Zandbelt, mw MCG Hartman, AML Keuning, J Stekelenburg
ABK 12 184 14 13.14 Huib Verhoeff, Erik Veltman, Patty Grondman, Vera Fellinga
Hulksbrug 1 183 14 13.07 TR Werkman, WL Noll, N Lodewijk, R vd Zalm
Pegasus 11 179 14 12.79 Til Richter, Hanneke Förch, Dirk van Wageningen, Symen Smit, Roel Richter, Rudi van der Linde
Stand 1e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 8 251 14 17.93 Corry Goes, Ko Rinkel, Nico de Nijs, Kees van Diepen
ABC 4 238 14 17.00 Bob Lijesen, Els Bakels, Kranenburg, Hiemstra
Elzenhagen 1 207 14 14.79 Ko Scheurer, Hans Hartog, Tom Visser, Rinus de Vos
ABK 11 203 14 14.50 Henny Vrouwes, Chris van Stappershoef, Anneke Grondman, Wiebo Jager
HIMBUV 5 203 14 14.50 Keimpe Roosjen, Stefan Steinmetz, Ben Kunnen, Bart Westra
HOK 14 201 14 14.36 Eric Roos van Raadshoven, Jan Luuk Roelfsema, Jeroen Rigters, Eric Missotten
Pegasus 9 189 14 13.50 Anita Kastelein, Marja Klein Herenbrink, Kees Rentes, Hans Taal
HIMBUV 6 177 14 12.64 Ronald Verstraeten, Meindert Landsmeer, Jan Klapwijk, Jeroen Slot, Bert Kuiper, Rik Groot Hulze, Wiro van Wel
Stand 2e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 13 242 14 17.29 Patricia van Oppen, Else Roetering, Hans Berk, Wim Kraakman, Gert-Jan Snaas
Legmeer 1 239 14 17.07 mw GCM Schavemaker, mw M Overwater, mw AR Pielage, LT Smit, JL Kenter
Pegasus 14 227 14 16.21 Bert Kreuning, Ko Hogenes, Gerhard van Rij, Hero Janzing
RUIT 7 213 14 15.21 Frans Kool, Arie vd Mark, Pieter Hoek, Chris Burgers, Gijs van Heyst, René Brons
ABC 7 208 14 14.86 Herman Lijding, Wijtze de Vries, Marita van Donselaar, Eric van Donselaar, Jenny van Donselaar
ABAC 2 203 14 14.50 Joop van Leeuwen, Joop Lissauer, Zohre Abdiliayee, Marja Silberman
Hulksbrug 2 180 14 12.86 CH Noll, GW Jansen, P Mosch, G Edelbroek, P Gaus, D Spross
Schoppen Uil 5 147 14 10.50 Tjebbe Witteveen, Marius Olsthoorn, Koos van Driel, Occo Lijding
Stand 2e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 9 265 14 18.93 Bram van Ommeren, Ad van Eerdewijk, Nicky Veenstra, Pieter-Bas de Bruijn
Pegasus 15 226 14 16.14 Jeannette Schermer, Klaas Schermer, Jaap Ellerbroek Floor van Hijkoop
Schoppen Uil 4 218 14 15.57 Annelies Andrea, Edith te Velthuis, Helmie Ariëns, Jaap Taal, Kees de Kruijf
ABK 16 208 14 14.86 Harry Trauschke, Jan Zelle, Ger Luckerhof, Henk-Jan van den Bosch
Minerva 1 202 14 14.43 Theo Meijer, Co van Doorn, Margaretha van Gemert, Peter Ravelli
HOK 22 197 14 14.07 Ton Mulder, Anita Löwenhardt, Harm Geert Muller, Willem de Bakker
PIUS X 1 180 14 12.86 A de Wolff, J de Wolff, A Stricker, W Daalder
JBC 1 165 14 11.79 Elly Hertzberger, Sosha Eisenmann, Gershon Eisenmann, Micha Schliesser, Eddy Mock, Go Cohen, Danny Cohen
Stand 2e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 21 267 14 19.07 Katinka Kramer, Piet-Jan Andrée, Wim van Weerdenburg, Wim Schutte
Pegasus 16 255 14 18.21 Hans Mondeel, Arnoud Langeveld, Wim Overmars, Rob vd Stadt
ABK 17 240 14 17.14 Vera Romme, Miep Janssen, Hans van Ee, Theo Beckman
Amstelland 3 214 14 15.29 Rob van Wees, Annette Bookholt, John Eljon, Cisca Kleerekoper, Kathy Varga
NieuwerAmstel 1 206 14 14.71 mw M Kolff, EW Poel, W Weymar, MP van Wieringen
Continental 5 171 14 12.21 Nico Bino, H vd Vaart, PJ Adriaans, Shelley Kanes
BBC 2 164 14 11.71 mw WJ vd Land, R vd Land, mw YM de Groot, P Konings
Brios 1 151 14 10.79 A Goené, van Veen, H Joosten, mw Leon
Stand 2e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 7 220 12 18.33 Frans Buijsen, Claudio Famiglietti, Andrea Aquina, Dominique Pang, Willem Groeneveld
Nieuwendam 2 216 12 18.00 O van Rossum, mw CA van Splunter, W Mansheijm, P Peeters
RUIT 5 200 12 16.67 Arjan Koolen, YungYang Hu, Ernst Moritz, Ben Kok
HIMBUV 11 188 12 15.67 Klaas Zwart, Henk Groen, Frank Temmink, Harro Temmink
ABK 15 151 12 12.58 Lies Dobber, Nel Freitag, Margriet Bouscher, Lennis Steenwinkel
Pegasus 17 147 12 12.25 Nel van Mourik, Dik van Mourik, Els Jansen, Erik vd Hoogte
HOK 20 129 12 10.75 Jan Brul, Dominique Custers, Caroline de Groot, Paul de Leeuw
bye 0 0 00.00 bye
Stand 2e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
RUIT 4 253 12 21.08 Mieke Heitmeier, Patrice Weijer, Lars Veeling, Jacques Veenstra
ENPS 1 188 12 15.67 Martijn Dekker, Jolanda Hensbergen, Jolanda Friggen, Martje Groot, Rozemarijn Vos, Leon Dielessen
Pegasus 18 178 12 14.83 Ton Balk, Herman Polak, Peter Duifs, Daisy Walstra, Eric Philips, Pierre Eskes
ABK 14 168 12 14.00 Willy Dekker, Chris Rumke, Erik Holscher, Paul van Deudekom
HOK 19 166 12 13.83 Annemieke Lof, Gerard Kuipers, Rex Derksen, Ton van Riet
Onder Ons 1 164 12 13.67 SJ Lentz, BB Flipse, JJ Leeman, GFG de Goede
Mijdrecht 2 138 12 11.50 W Bosman, mw C Bosman, mw IR Voskamp, JC Voskamp
bye 0 0 00.00 bye
Stand 2e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 13 223 13 17.15 Joke Boegheim, Carla Broers, Ed Wiegmink, Frank Schippers, Frans Schippers
US 8 215 13 16.54 Vincent Koelemij, Tim van Zon, Wouter Bekkers, Bas Lodder
HOK 18 206 13 15.85 Frank Blankers, Birgit van Berkel, Kees Noordzij, Paul te Stroete, Brigitte de Bruin
Pegasus 19 197 13 15.15 Jim Colland, Jacques Herman, Hugo Freyda, Ben Klooster
Koeperman 2 196 13 15.08 Cees Mul, Wim van de Nes, Bram van Dam, René van Ammers, Ria Baltussen
HIMBUV 12 187 13 14.38 Lidwien Botman, Monique Neuféglise, Hugo Ruighaver, Jan-Willem van Empel
Onder Ons 2 153 13 11.77 PC Gelok, D Shah, FJ Mars, GHM Jansen-Burgers
Amstelland 4 80 7 11.43 Ben Gosman, Tessa Mast, Elfie Gumbmann,Werner Gumbmann, Mieke Luycx, Joop Luycx
Stand 2e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 10 243 14 17.36 Hans Pomper, Eric van de Braak, Peter van de Braak, Eric Kleerekoper, Anne Moorrees, Tonnie Valkenaars
HOK 17 224 14 16.00 Anton Witzen, Bram Ziegeler, Ron Tan, Danny Werner, Michiel Ploeger, Sjef Ruhe
Looier 1 222 14 15.86 Hans vd Moolen, Gerd Caarls, John de Smit, Hans Bruins, Marja Valkenberg, Frank Hendriks
Continental 4 220 14 15.71 Wim Hengeveld, Ria Hengeveld , Wim Vrolik, Ulla Zakrzewski
Nieuwendam 1 201 14 14.36 J Haazelager, mw HPJ Swart, P van Splunter, H Bout
RUIT 6 190 14 13.57 Rian Lukassen, Yvonne Koppes, Els Hamer, Jacqueline Veenhof
Pegasus 20 185 14 13.21 Ton Hoebe, Georgo Theodoris, Lilian van Emmerik, Joke Verheul, Jan van Berkel
Fair Play 1 175 14 12.50 L Baljet, J Berkman, J van Giessen, mw E Bruinsma
Stand 3e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
Brios 2 258 14 18.43 J Frenken, M Ursen, R Stravers, Morsman
2 Klaveren 5 243 14 17.36 Rolf Uhlhorn, Ellie Koeman, Hetty Hoving, Arno Bezemer
Fair Play 2 235 14 16.79 H Vermeulen, E Bos, JG Amesz, mw CM Valk
BBC 3 223 14 15.93 JW Jacobi, GFA Prinse, mw EA Hoffman. FH Hoffman, T Rozenburg, RJ Verkerk
KLM 2 200 14 14.29 Bert de Bresser, José Dobber, Rick Jacobs, Marianne van Mouwerik
ABAC 3 191 14 13.64 Henk Jan Visser, Wilko Frieke, Clementine Sluizer, Otto Sluizer
Schoppen Uil 6 183 14 13.07 Raymond Hendriks, Johan Ruiter, Kars Oomkes, Wim Pool, Miriam de Koning
Rotonde 1 119 14 08.50 F Kause, E van Wonderen, L van Nuss, C Nees
Stand 3e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Looier 3 261 14 18.64 Wim Hangard, Meriam Jonkman, Justus Jonkman, Jan van Wetering
Osdorp 1 253 14 18.07 Rob Berkhout, Tonny van Rheenen, Yolanda Grift, Ruud Wolterman
ABAC 4 251 14 17.93 Jan Beer, Maarten Henket, Arre Okker, Jan Hoogakker
2 Klaveren 4 221 14 15.79 Mateo Mol, Otto Spits, Peter Vlaar, Peter Smit, Bart Jansen, Jeroen Driessen
ABN-AMRO 1 207 14 14.79 F Bot, H Swart, M de Bock, M de Braal, mw J Hartkamp, D de Groot
ENPS 2 207 14 14.79 Irma Meijer, Fred van Rongen, Hendrik Pothof, Annemarie Roozen
BuitenAmstel 2 171 14 12.21 Remco Janssen, Bryan Woudenberg, Richard Woudenberg, René Kluver
US 11 66 14 04.71 Floris Kleine, Barbara Roelofs, Karen Trebbe, Els Vriend, Kathy van de Boom
Stand 3e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABAC 5 254 14 18.14 Eric Buning, Hedwig Paesbrugge, Stef Karman, Bob Vos
Amstelbridge 1 249 14 17.79 E Groen, H van Bockel, MG Dirken, EG Wouda, mw HE den Hartog, BN den Hartog, LMJM Vloeijberghs, AJ van Houte
Brios 3 231 14 16.50 Kuiper, Hoven, mw Bührs , mw Koopman
Minerva 2 230 14 16.43 Joke Borgsteede, Ria Bosch, Elly Diroen, Johan Snijder
BuitenAmstel 1 220 14 15.71 Herman Rikken, Jet Schade van Westrum, Ank Meijering, Joost Meijering
RUIT 8 206 14 14.71 Alice de Lange, Jaap van Sitteren, John van Brouwershaven, Liduin Markens, Willy Lissauer, Frits van Lierop
US 10 143 14 10.21 Liesbeth Bouma, Hermina Vehar, Jeroen van Leur, Judith van Leur
Pontania 1 123 14 08.79 Carla Dinée, Ineke Breek, Nico Zuidervaart, Ton Fikke
Stand 3e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 9 224 12 18.67 Riette Habes, Jurriaan Eggelte, Margreeth de Jager, Wytze de Jager, Eva Labruyere
JOV 1 216 12 18.00 H Slagboom, E Naarden, M Snoek, F Paludanis
Brios 4 189 12 15.75 Hessels, Balk, K Stricker, H Stricker
KLM 1 189 12 15.75 Peter Leenards, Ankie Leenards, Marijke Sieverts, Flip Wichers
Onder Ons 3 145 12 12.08 RN de Boer, A vd Horst, J Stevens, A Stiegelis
Pontania 2 143 12 11.92 Jan den Ouden, Jacqueline Groot, Jaap Verkuijlen, Elsje de Ruijter
ABAC 6 133 12 11.08 Donald Blakeslee, Rietje van Wincoop, Jaap Leschot, Rens vd Neut
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
AMC 1 187 10 18.70 Willy Keissen, Diana Hell, Enneke Lens, Roy Buijze, Emmie Neerings, Jan Cronenberg
Amstel 1 172 10 17.20 N van Pelt, W Pleging, A. Dekkers, D Dekkers
Looier 2 160 10 16.00 Hans Becker, Fabio Barbieri, Terry Hernamt, Kees Bootsma
Osdorp 2 153 10 15.30 Ada Looman, Els Looman, Ineke Sertons, Henk Zondervan
Diemen Noord 2 142 10 14.20 Slings, de Bruijn, mw Smeeing, mw Huitema
Starters 86 2 80 10 08.00 Anneke Radelaar, Joke Tellekamp, Ingid Middelkoop, Ellie Mittelmeijer
Stand 3e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
AMC 2 185 10 18.50 Alicia Malkiewicz, Andrzej Malkiewicz, Helene Thijgesen, Fred Kreek
Diemen Noord 1 178 10 17.80 mw Heideman, mw Huis, mw Stort, hr Hoek
Starters 86 1 146 10 14.60 Ella Dopheide, Tiny vd Meer, Greet de Haan, John de Haan
US 12 132 10 13.20 Gerard van de Akker, Jack Bol, Rineke Kosten, Lotte Akveld
Osdorp 3 125 10 12.50 Jan Raap, I Terpstra, I Razmilic Valdes, Wim Landman
ENPS 3 123 10 12.30 Gerrit Groenendijk, Nora Essenstam, Annemarie Telkamp, Carola Lems

Last Updated: 3/26/2002
By: Frank Versloot