Stand Hoofdklasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 9 243 14 17.36 Erik ten Oever, Diederik Huystee, Jan Willem van Oppen, Arthur vd Linden, Vincent Pijpers
ABC 2 241 14 17.21 Hans Nubé, Jaap Veerkamp, Peter Mol, Ivoline van Erpecum, Jaap Theune
Amstelland 1 233 14 16.64 R Lesmeister, R Lesmeister, J Lesmeister, A Lesmeister, C Slot
HOK 10 218 14 15.57 Jan Veenekamp, Jan Duijs, Martin Jager, Claudia Melchers, Bert Verheij, Floris Nijland
ABK 4 212 14 15.14 Joop Kuik, Piet Dikken, Lucia Grosmann, Gerrit de Boer
HIMBUV 2 196 14 14.00 Rene Rigter, Egge Dubbelman, Frits van Mechelen, Arthur Westerman
Schoppen Uil 1 177 14 12.64 René Stienen, Dick de Gilder, Marinus Verseput, André Smit
Pegasus 7 140 14 10.00 Rob Knapp, Ed Mentink, Henk Trompert, Valk Beekman
Stand Hoofdklasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 11 237 14 16.93 Frans Schrover, Tommy Vernooy, Mirjam Smit, Marjan Cornelis
ABK 5 226 14 16.14 Rob ter Linden, Pieter van Engen, Hans Rijnders, Frans van Oppen
US 2 (2Kl) 225 14 16.07 Goan Oei, Wybrand Scheffer, Joep Aarts, Berend Pluim
2 Klaveren 2 225 14 16.07 Louis Dekker, Marcel Canoy, Guido Bakker, Elsbeth vd Laar
HOK 7 223 14 15.93 Jan Timmers, Jules Gabeler, Hans Grauw, Dick Oosterbaan
ABC 3 204 14 14.57 Elisabeth van Ettinger, Ton Schipperheyn, Jack Kranenburg, Anton Hiemstra
ABC 5 175 14 12.50 Paulette de Veer, Luc van Eijk, Baps Keverkamp, Robert Zuiverloon
Pegasus 6 159 14 11.36 Corry Goes, Ko Rinkel, Joost Meltzer, Peter de Roos
Stand Hoofdklasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 8 278 14 19.86 Ruud Knaack, Koos Vos, Loek Keek, Peter Rus
Pegasus 5 234 14 16.71 Rick Schouw, Peter van Montfoort, Frank van Wezel, Loekie Ahrens
2 Klaveren 1 229 14 16.36 Gert-Jan Zwiers, Han Wienbelt, Chris Frohwein, Rik van Bakel, Meike Oei, Jan Gijrath
ABK 3 218 14 15.57 Peter Vrouwes, Jan Nabuurs, Wim van Duren, Coen Drion
Schoppen Uil 2 214 14 15.29 Jörgen vd Berg, Lothar Kuiper, Jan de Kleijn, Sjoerd Schreuder
ABK 6 178 14 12.71 Ronald Post, Pieter Schuil, Famke Kroes , Joyce Meijer
ABC 4 158 14 11.29 Arne Evers, Herman van Hall, Marian Weber, Bob Lijesen
RUIT 1 147 14 10.50 A Lust, J Tak, K Muysert, A Vos, T vd Hoeven
Stand 1e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 8 250 14 17.86 Wim Algra, Tine Huisken, Gerard Koetsier, Galja Droogendijk
Koeperman 2 243 14 17.36 Cor Lof, Titiana Lof, Nico Wauben, Truus Zut
HIMBUV 5 232 14 16.57 Jolke Oppewal, Frank de Roos, Pieter Lammers, Wim Keuper
Pegasus 13 227 14 16.21 M Heemskerk, G Jager, W Lucassen, P vd Berg
HOK 12 219 14 15.64 Onno de Graaf, Marjan de Haan, Piet Klarenbeek, Sytze vd Meer
US 6 200 14 14.29 Danny van Elst, Vincent Kieftenbeld, Marc Reinders, Arjan de Jong
Nieuwendam 1 152 14 10.86 mw CA van Splunter, W Mansheijm, O van Rossum, H Bout
RUIT 3 149 14 10.64 J Bakker, R Brons, M Pel, H Wierda
Stand 1e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
RUIT 2 268 14 19.14 P Schermers, P Eskens, G Wagemakers, A de Keizer, H v Dijk, A Habbema
Pegasus 9 247 14 17.64 Bert Scheers, Frank Verhagen, Ron Hagenstein, Manfred Voetter, Willem de Wolf, Hiske Gerbrandy
US 4 221 14 15.79 Rudolf vd Heide, Paul Stouthard, Joris Delahay, Reina de Ruiter
ABK 9 219 14 15.64 Roy Haras, Fred Iburg, Henk Ribberink, Gijs Prast, Albert Kok
HIMBUV 6 210 14 15.00 Stefan Steinmetz, Ben Kunnen, Bart Westra, Keimpe Roosjen
HOK 14 185 14 13.21 Ed Siereveld, Paul te Stroete, Pieter Schmidt, Maarten Baltussen
ABC 8 158 14 11.29 Leonard Oudshoorn, Jan Snoek, Els Bakels, Jeanne vd Bosch
Amstelland 2 154 14 11.00 G Lenssen, R van Wees, A Bookholt, F Jacobs, J de Vries, J Eljon, M Bloch, C Kleerekoper, K Varga
Stand 1e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
US 3 (2Kl) 247 12 20.58 Tom Ahlers, Yvette vd Vliet, François Boulangé, Ton de Boer
2 Klaveren 3 201 12 16.75 Hugo Streekstra, Annet van Leijen, Richard van Houten, Joost Teixeira de Mattos, Heleen van Galen
Pegasus 11 171 12 14.25 mw MC Richter, mw JJ Förch, DJ van Wageningen, W Smit, JR Richter, R van der Linde
HOK 15 169 12 14.08 Eric Roos van Raadshoven, Jan Luuk Roelfsema, Jeroen Rigters, Eric Missotten
BBC 1 168 12 14.00 mw G Kleuver, WM Molenaar, WR Hoyer, EA Schwerdt, mw W Kuenen, PJ Keulen
Amstelland 3 149 12 12.42 H Lesmeister, A Groenendijk, H Nooter, F Straatsma, N Straatsma, K Ivo, J vd Bosch
HIMBUV 7 135 12 11.25 Katinka Kramer, Piet-Jan Andree, Diederik Samplonius, Michiel Ploeger
bye 0 0 00.00 bye
Stand 1e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
HOK 13 284 14 20.29 Marco van Berkel, Martin Koetsier, Jacob Bruin, Ineke Debets, Peter Blok
US 7 239 14 17.07 Frits vd Brink, Nico Portegijs, Pieter Essen, Ellen Goudsmit, Jan Laan
HIMBUV 3 230 14 16.43 Martin Brandwagt, Ad van Eeerdewijk, Jon van As, Bram van Ommeren
Continental 2 210 14 15.00 AHP Snel, DP Liem, N Roeg, BMJ Hermans
ABC 6 196 14 14.00 Jan Bertens, Marian Bertens, Wim Bots, Jo Streelder
Schoppen Uil 3 192 14 13.71 Wijnand Stoeckart, Paul Hulst, Frans Trapman, Ton Noorduyn, René Valkering
Pegasus 12 165 14 11.79 B Kreuning, GA Schuijt, GL van Rij, H Janzing
Bor 1 153 14 10.93 R Falbrede, P Grondman, V Fellinga, M Franse
Stand 1e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 10 262 14 18.71 G Keet, R Scholte, H Dercksen, P Holthaus, R de Leeuw, H Boonstra
Pegasus 8 246 14 17.57 Kees Rentes, Hans Taal, Anita Kastelein, Marja Klein Herenbrink
ABK 7 212 14 15.14 Mieke vd Meulen, Ronald Bouscher, Hans vd Zant, Roelof van Leuveren
US 5 209 14 14.93 Iris vd Laar, Henri Jaspers, Paula Spil, Arie vd Mark
HOK 16 207 14 14.79 Saskia Monnier, Raymond Ross, Azing Boonstra, Tommy Nooy, Cor Rijnders
Mijdrecht 1 188 14 13.43 L Zandbelt, mw MCG Hartman,AML Keuning, J Stekelenburg
Koeperman 1 181 14 12.93 Cees Mul, Wim van de Nes, Bram van Dam, René van Ammers, Ria Baltussen, Willem Bont
HIMBUV 4 167 14 11.93 Hans Pomper, Eric van de Braak, Peter van de Braak, Eric Kleerekoper, Anne Moorrees, Tonnie Valkenaars
Stand 2e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 16 278 14 19.86 Rick de Boer, Richard de Saint, Jan van Bruchem, Hans van Solinge
Continental 5 261 14 18.64 H vd Reijden, N Bino, H vd Vaart, PJ Adriaans
RUIT 5 246 14 17.57 E de Bruin, A Koolen, E Moritz, B Kok
Pegasus 17 224 14 16.00 AD Langeveld, R v/d Elsakker, JN Mondeel, RJ vd Stadt
ABC 9 190 14 13.57 Herman Lijding, Wijtze de Vries, Marita van Donselaar, Eric van Donselaar, Jenny van Donselaar
BBC 2 174 14 12.43 mw WJ vd Land, R vd Land, mw YM de Groot, P Konings
Osdorp 1 144 14 10.29 Junior de Jong, Mimi de Jong-Tchang, Ruud Wolterman, Yolanda Grift, Rob Berkhout, C.M. van Rheenen
Mijdrecht 3 139 14 09.93 P Ruyrok, P Prins, A van Rossum, I van Rossum
Stand 2e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
Continental 4 257 14 18.36 Th Gerding, RNM Weijers, H Reerink, M Blommestein
ABK 13 242 14 17.29 Henny Vrouwes, Chris van Stappershoef, Anneke Grondman, Wiebo Jager
Legmeer 1 213 14 15.21 mw GCM Schavemaker, mw M Overwater, mw AR Pielage, LT Smit, JL Kenter
Schoppen Uil 4 204 14 14.57 Richard Casius, Marleen vd Horst, Remko Bom, Walter vd Berg
Pegasus 15 198 14 14.14 A Balk, PF Eskes, E Philips, mw D Walstra, HL Polak, P Duifs
HOK 21 191 14 13.64 Ton Mulder, Anita Löwenhardt, Harm Geert Muller, Willem de Bakker
Amstel 2 188 14 13.43 N van Pelt, W Pleging, P de la Bie, J Merlijn
ABAC 4 178 14 12.71 Jan Beer, Maarten Henket, Arre Okker, Jan Hoogakker
Stand 2e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
ABK 10 251 14 17.93 Theo Kiewiet, Hans Langenacker, Wil vd Meulen, Addy de Vogel
Onder Ons 2 229 14 16.36 JJ Leeman, ADA Leeman, RN de Boer, A vd Horst
ABAC 1 221 14 15.79 Joop van Leeuwen, Joop Lissauer, Zohre Abdiliayee, Marja Silberman
US 10 210 14 15.00 Frans Buijsen, Claudio Famiglietti, Andrea Aquina, Domique Pang
PIUS X 1 210 14 15.00 A de Wolff, J de Wolff, A Stricker, W Daalder
HOK 18 199 14 14.21 Annemieke Lof, Gerard Kuipers, Rex Derksen, Ton van Riet
Looier 1 187 14 13.36 Hans vd Moolen, Gerd Caarls, Marja Valkenberg, Frank Hendriks
Schoppen Uil 5 159 14 11.36 Mike van ’t Hof, Allard Argelo, Paul Giesberg, Jurgen Heibloem, Willem Kasdorp, Mans Kuipers
Stand 2e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 10 258 14 18.43 Ronald Verstraeten, Meindert Landsmeer, Jan Klapwijk, Jeroen Slot
Pegasus 14 242 14 17.29 mw J Schermer, K Schermer, J Ellerbroek, FJ van Hijkoop
Nieuwendam 2 214 14 15.29 J Haazelager, mw HPJ Swart, P van Splunter, J vd Gugten
JBC 1 207 14 14.79 Eddy Mock, Berry Biedermann, Go Cohen, Danny Cohen
ABK 15 204 14 14.57 Margriet Bouscher, Lennis Steenwinkel, Lies Dobber, Nel Freitag
Looier 2 195 14 13.93 Dick ter Steege, Arie van Deursen, Derk Heiligers, Reinier Nijland, John de Smit, Hans Bruins
ABAC 5 182 14 13.00 Eric Buning, Hedwig Paesbrugge, Stef Karman, Bob Vos
US 8 174 14 12.43 Vincent Koelemij, Tim van Zon, Steve van Straaten, Maurice Lutterot, Maarten Smeets
Stand 2e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
Elzenhagen 1 250 14 17.86 Ko Scheurer, Hans Hartog, Tom Visser, Rinus de Vos
Mijdrecht 2 234 14 16.71 W Bosman, mw C Bosman, mw IR Voskamp, JC Voskamp
HOK 20 228 14 16.29 Jos Dobbe, Cor Nahuijsen, Jan Brul, Rob Spreij
ABN-AMRO 1 213 14 15.21 LP vd Toorn, JC vd Biezen, JA Boshand, mw Boshand
Pegasus 19 202 14 14.43 mw R Emmerik, P Elstrodt, PR Gravestein, J van Dijk
ABK 11 188 14 13.43 Huib Verhoeff, Erik Veltman, Susan Truijens, Robert Block
2 Klaveren 4 179 14 12.79 Otto Spits, Peter Vlaar, Mateo Mol, Peter Smit, Bart Jansen, Jeroen Driessen
Amstelbridge 1 173 14 12.36 E Groen, H van Bockel, LMJM Vloeijberghs, AJ van Houte, MG Dirken, EG Wouda, mw HE den Hartog, BN den Hartog
Stand 2e Klasse F
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 9 253 14 18.07 Wim van Bodegom, Nico Dekker, Cor de Ruijter, Henk de Ruijter
Hulksbrug 1 251 14 17.93 WL Noll, N Lodewijk, R vd Zalm, TR Werkman
ABK 14 239 14 17.07 Harry Trauschke, Jan Zelle, Ger Luckerhof, Henk-Jan van den Bosch
Pegasus 18 222 14 15.86 mw N van Mourik, mw E Jansen, HGP vd Hoogte, F Santen, W Overmars
RUIT 7 207 14 14.79 P Hoek, C Burgers, L Veeling, J Veenstra
HOK 17 197 14 14.07 Marijn Mostart, Frank Blankers, Wim van Weerdenburg, Birgit van Berkel, Kees Noordzij
US 11 157 14 11.21 Riette Habes, Jurriaan Eggelte, Margreeth de Jager, Wytze de Jager, Auke Abma
ABAC 3 131 14 09.36 Leo Soepenberg, Allert Eickhoff, Clementine Sluizer, Otto Sluizer
Stand 2e Klasse G
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 16 239 14 17.07 AJ Notebaard, JA Corver, W Corver, H Holthaus
Schoppen Uil 6 233 14 16.64 Annelies Andrea, Edith te Velthuis, Helmie Ariëns, Jaap Taal, Kees de Kruijf, Vera Ritzen
RUIT 4 232 14 16.57 P Weijer, M Heitmeier, F Kool, G v Heyst, S Meerdink
ABK 12 224 14 16.00 Joke Boegheim, Carla Broers, Ed Wiegmink, Frank Schippers, Frans Schippers
Fair Play 1 221 14 15.79 L Baljet, J Berkman, J van Giessen, mw E Bruinsma
HOK 19 210 14 15.00 Anton Witzen, Bram Ziegeler Ron Tan, Danny Werner, Andre
Amstel 1 184 14 13.14 J vanVegten, M Peper, A. Dekkers, D Dekkers
Onder Ons 1 125 14 08.93 SJ Lentz, BB Flipse, J Stevens, A Stiegelis
Stand 2e Klasse H
Club Score Wed. Gem. Spelers
HIMBUV 8 254 14 18.14 Hans Posthuma, Clemens Bentinck, Appie te Winkel, Jarig Bakker
ABAC 2 247 14 17.64 Piet Johan Radsma, Tom Bleijswijk, Dirk Molman, Rinus Oversteegen
ABK 17 224 14 16.00 Willy Dekker, Chris Rumke, Erik Holscher, Paul van Deudekom
Hulksbrug 2 217 14 15.50 CH Noll, GW Jansen, P Mosch, G Edelbroek, P Gaus, D Spross
Continental 3 215 14 15.36 mw MP Hengeveld, W Hengeveld, W Vrolik, mw U Zakrzewski
RUIT 6 191 14 13.64 E Hamer, J Veenhof, R Lukassen, Y Koppes
US 9 185 14 13.21 Willem Groeneveld, Marjolein Borkent, Jan Willem van Spijker, Martin Faas
ABC 10 134 14 09.57 Wim Jacobi, Guus Prinse, Marga de Jager, Bert de Rooy
Stand 3e Klasse A
Club Score Wed. Gem. Spelers
Minerva 1 220 12 18.33 Theo Meijer, Ko van Doorn, Margaretha van Gemert, Peter Ravelli
JBC 2 206 12 17.17 Elly Hertzberger, Sosha Eisenmann, Gershon Eisenmann, Micha Schliesser, Bert Vromen, Kitty Muller
de Ban 2 190 12 15.83 hr T Everts, mw A vd Linden, mw M Verhage, mw L Smit
Brios 2 175 12 14.58 Kuiper, Hoven, mw Bührs , mw Koopman
Looier 4 160 12 13.33 Pim van Rooden, Annemarie Stevens, Gerrit-Jan Peuscher, Cees van Veenendaal, Yvo Baudoin, Sieb van Bruggen
PIUS X 2 159 12 13.25 Th Beekman, H van Ee, J Hofland, H Kortekaas
Schoppen Uil 7 143 12 11.92 Johan Ruiter, Kars Oomkes, Raymond Hendriks, Wim Pool
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse B
Club Score Wed. Gem. Spelers
NieuwerAmstel 1 232 12 19.33 mw M Kolff, EW Poel, W Weymar, MP van Wieringen
HIMBUV 11 209 12 17.42 Frank Temmink, Harro Temmink, Klaas Zwart, Henk Groen
Brios 1 206 12 17.17 J Frenken, M Ursen, R Stravers, Morsman
Looier 3 167 12 13.92 Wil van Gerwen, Meriam Jonkman, Arijan Porsius, Justus Jonkman
Fair Play 2 163 12 13.58 H Vermeulen, E Bos, JG Amesz, mw CM Valk
RUIT 8 152 12 12.67 A de Lange, L Markens, Y Hu, D Leevendig
ABN-AMRO 2 115 12 09.58 A de Vries, Mw M de Vries, C Calis, J Lustenhouwer
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse C
Club Score Wed. Gem. Spelers
ENPS 1 242 12 20.17 Martijn Dekker, Jolanda Hensbergen, Jolanda Friggen, Martje Groot, Rozemarijn Vos, Leon Dielessen
Pegasus 20 230 12 19.17 T Hoebe, G Theodoris LL van Emmerik, J Verheul, J van Berkel
Brios 3 188 12 15.67 Hessels, Balk, K Stricker, H Stricker
Schoppen Uil 8 157 12 13.08 Marscha Agteres, Miriam de Koning, Koos van Driel, Marius
Minerva 2 150 12 12.50 Ria Bosch, Joke Borgsteede, Elly Diroen, Johan Snijder
ABAC 6 150 12 12.50 Remco Janssen, Bryan Woudenberg, Rene Kluver, Richard Woudenberg
de Ban 1 127 12 10.58 hr Plomp, mw Veltman, mw van Teefelen, mw van Putten
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse D
Club Score Wed. Gem. Spelers
Pegasus 21 249 12 20.75 J Colland, J Herman, H Freyda, B Klooster
HIMBUV 12 187 12 15.58 Lidwien Botman, Monique Neuféglise, Hugo Ruighaver, Jan-Willem van Empel
JOV 1 181 12 15.08 GJM Mars, M Nooter, P van Saaze, A de Zwart
KLM 1 180 12 15.00 PGM Leenaards, mw AM Leenaards, mw M Sieverts, PJ Wichers
US 12 179 12 14.92 Wouter Bekkers, Martine Stegeman, Bregje Droog, Leo Aquina, Allard Kenter, Bas Kenter, Hermina Vehar, Liesbeth Bouma
Fair Play 3 158 12 13.17 mw A Berkman, mw Y Engelsman, G Wolters, B Wiegman
ABAC 7 114 12 09.50 Donald Blakeslee, Rietje van Wincoop, Denise Schwirtz, Hannie Geerlings, Jaap Leschot, Rens vd Neut
bye 0 0 00.00 bye
Stand 3e Klasse E
Club Score Wed. Gem. Spelers
Brios 4 187 10 18.70 A Goené, mw Menke, H Joosten, mw Leon, L Kop
Onder Ons 3 167 10 16.70 PC Gelok, D Shah, FJ Mars, GHM Jansen-Burgers
Looier 5 154 10 15.40 Hans Becker, Fabio Barbieri, Terry Hernamt, Kees Bootsma, Yolanda Schaefer, Wim Hangard
ABN-AMRO 3 140 10 14.00 F Bot, mw M te Botz, mw J Hartkamp, D de Groot
BuitenAmstel 138 10 13.80 Herman Rikken, Jet Schade van Westrum, Kiki Luijendijk, Hiddy Verwoerdt
Diemen Noord 1 113 10 11.30 Slings, de Bruijn, mw Heideman, mw Speksnijder


Last Updated: 6/11/2001
By: Frank Versloot